MUDr. Dušan Heriban - gynekoloósg

28. máj 2022

Baby aké máte skúsenosti s gynekologom v Seredi MUDr. Dušanom Heribanom ?

katesocka
28. máj 2022

Ja som k nemu teraz prestúpila, bola som tam zatiaľ len raz, ale som spokojná. Pán doktor aj sestrička veľmi milí, pekná čistá nová ordinácia.

simonetka67
28. máj 2022

Ja za seba mozem len odporučiť . Precízny lekár s úžasným prístupom . Krásna , nová ambulancia a super sestrička to sú už len take plusy . Ja som prestúpila od ineho gyn a to akoby som prišla do ineho sveta . Objednanie na čas bez platenia , super komunikácia, moderne vybavenie . Za mna neľutujem a mozem len chváliť .

katesocka
28. máj 2022

A teda ešte podotknem že ambulanciu má v Šintave.

nessa123
28. máj 2022

Ja mam len tie najlepšie skúsenosti 😊 prestúpila som k nemu mesiac predtým ako som zistila, že som tehotná a momentálne som v 36tt. Takže som uňho varená pečená každé 2/3 týždne a super. Žiadne čakanie, prídem hneď ma vezmú, vždy má odpovede na všetky moje otázky... Ja môžem naozaj len odporučiť 👌

katesocka
28. máj 2022

@nessa123 aj ja som k nemu prestúpila cca mesiac predtým ako som otehotnela 😂

simonetka67
28. máj 2022

Ja tak isto 😂😂asi ma dobrý vplyv na otehotnenie 😂

kundiboo
5. jún 2022

Aj ja k tomu chodím. Je to nová čistá ambulancia, dá sa objednať a DR aj sestrička sú milí 😊 ale k tehotenstvu mi zatiaľ nepomohol

sonia_wiener
9. jan 2023

Ja som k nemu chodila , ked ešte robil v BA a tiež super prístup 🙂

nitra2002
26. apr 2023

Ahojte. Chcela som sa opýtať koľko sa u neho platí. Lebo pozerala som ten cenník a neviem čo stojí preventívna. Vďaka

simonetka67
26. apr 2023

@nitra2002 ja som bola pred dvomi týždňami . Preventívna bola zdarma , akurát som si platila v rámci preventívnej “lepšiu “ cytológiu . Bolo to 25€ ale to sa ma pýtal či chcem klasickú alebo túto . Inak by som neplatila nič.

nitra2002
26. apr 2023

@simonetka67 vďaka za info. Veľmi si mi pomohla.

simonetka67
26. apr 2023

@nitra2002 prosím , hádam sa odvtedy nič nezmenilo 😂

because
5. okt 2023

Dobrý deň, obnovujem tému. Prosím o skúsenosti a názory, ako je to s dodržiavaním času objednania? Zvažujem zmenu lekára. Ďakujem.

simonetka67
5. okt 2023

@because dobrý deň . Vždy mi dali čas (bez platenia ) a na ten ma aj vzali . Niekedy aj skôr . Nečakali som tuším ani raz a to som bola tehotná a chodila často na poradne . Čo sa týka preventívnej tak isto ma vzali na čas .

because
5. okt 2023

@simonetka67 a ďakujem, a ako lekár je aký? Komunikuje, vysvetľuje a hľadá riešenia? Alebo je to typ dr z ktorého sa všetko musí tahat a do všetkého tlačiť?

simonetka67
5. okt 2023

@because ja som tiež menila teda a neľutujem že som prešla k nemu . Nemala som nejaké veľké zdravotné problémy , ale je otvorený, komunikatívny , zaujíma sa o pacientku a jej zdravotný stav , vždy sa opýta či mám nejaké otázky ešte atd . Akurát jedine čo nerobí v rámci preventívnej je sono prsníkov . Myslim že to posiela inde . Ale on aj sestrička sú úžasní .

because
5. okt 2023

@simonetka67 a viete mi povedať ze kam posiela na to sono?

simonetka67
5. okt 2023

@because to neviem, ale asi dá len výmenný lístok a podľa mna sa viete objednať u hocijakého lekára ktorí to robi a zoberie Vás .

nessa123
6. okt 2023

@because síce od neho ešte nemám reálnu skúsenosť. Ale predtým som klasický dostala výmenný lístok a išla som do Serede na polikliniku na RTG oddelenie na sono. Keď som mala čas, tam sa dlho nečaká.
No a ako sa už písalo u neho som nikdy nečakala, vždy som prišla a už som mala dvere otvorené. Dokonca som sa tam nikdy ani s inou pacientkou nestretla. A to som tam chodila veľmi často počas tehotenstva.
Na preventívke robi buď obyčajný ster z krčka alebo platený, rozšírený. Vždy všetko vysvetlil aj keď som sa ja niečo navyše opýtala. A veru som sa stále pýtala a pýtala 😁 ja som veľmi rada, že som k nemu prestúpila, mám pocit, že sa bavím s fakt odborníkom