MHD k Trnavskej univerzite

12. feb 2022

Prosím vás ako sa volá ta zastávka pri FF Trnavskej univerzite ktorá sa nachádza na Hornopotočnej, chcela by som si pozrieť aká MHD tam ide zo stanice, ale neviem aký názov ma ta ulica ?

ivaa_
12. feb 2022

Nie je najbližsie až zelený kríček?

amonet
12. feb 2022

zeleny kricek, a odtial je to peso asi 5minut, univerzita je v starom meste za hradbami tam mhd nechodi

elanor
12. feb 2022

priamo tam ziadna zastavka nieje.
Ale asi myslis Zeleny kricok, ktory je tak max. do 10 min. od mesta.
A zo stanice na Zeleny kricok ti ide 14ka. Resp. nie zo stanice priamo, ale vzadu za vlakovou stanicou je zastavka Dohnanyho, odtial ide 14ka.
Priamo zo stanice na kricok iba 1ka.
Potom ked tak este z Hospodarskej, co je krizom od stanice kusok, ked prejdes velku krizovatku. Odtial ide 2ka a tiez ta uz vyssie spominana 14ka.

elanor
12. feb 2022

alebo potom len peso, cez velku krizovatku, potom krizom cez ten minipidi parcik, cez mesto cez pesiu zonu, krizom cez namestie, za postou zabocit a vyjdes pri parciku pri univerzite. By ocko tak na 20min.

0silvia0
12. feb 2022

zo stanice ak nemas nejaku batozinu v pohode peso. Mhd v TT ma slabu frekvenciu, zo stanice k TU je to prijemna prechadzka mestom.

gabu_lienka
12. feb 2022

Povedala by som, ze tym busom plus peso ti to zaberie viac casu, ako ist priamo zo stanice peso. Prejdes cez centrum, 10-15 minut a si tam