Mgr. Daniela Jánošíková PhD. - klinická psychológia Trnava

babulka1515
23. feb 2023

Ahojte,prosim Vas,je tu niekto kto vie kedy a v akom case volat p.Janosikovu,aby sme sa k nej dostali na nejaky termin? Sme z okolia Kosic,teda osobne objednanie volim ako poslednu moznost🙂
Je ozaj taka dobra v diagnostike deti s PAS?

rmiklova
23. feb 2023

.

lubka261
23. feb 2023

skus volat cim skor rano, nepamatam ake ma ordin.hodiny ale mne sa podarilo vzdy dovolat hned rano ked zacinala,potom uz nie......... a ano, je jedna z najlepsich vo svojom odbore, my sme boli velmi spokojni, napriek vysokej cene za vysetrenie

xsuzannex
23. feb 2023

Snazila som sa volat polroka (v hodinach ako ma napisane na stranke, aj mimo nich), pisat maily a nic, nula bodov. Raz sme vycestovali objednat osobne a na dverach mala vycapene ze ma mesiac dovolenku. Ano, moze byt odbornik aky chce ale takato "administrativa" je vrcholne neseriozna. Ja viem ze napriek tomu o klientov nema nudzu a nemusi ju to zaujimat ale taky odbornik ako ona by si mohla dat zalezat na dobrom mene v tomto smere.. a zvysuje si ceny stale tak zaplatit si brigadnicku co jej bude viest kalendar, dvihat telefon a odpisovat na maily je v dnesnej dobe uplna banalita. My sme napokon sli k Lazikovej, tiez je v Trnave.. zdvihla na prvykrat a o mesiac sme mali aj termin..

1mina
23. feb 2023

Viem ze skoro vsetci sa chodia objednavat osobne k nej. Druha moznost v Trnave pidla mna velmi dobra je aj pani Lazikova, a da sa jej bez problemov dovolat, respektive vola nazad ten den este, cakacky su tam 3-4 mesiace. Ale ak chcete pani Janosikovu, skuste sa popytat v skupine autizmus tu na MK ci tam niekto neplanuje cestu, niekedy sa aj tak objednavali ludia cez inych co zrovna isli.

nikpa
23. feb 2023

@babulka1515 https://cdd.sk/contacts/
Skús tu cez email. Ak neodpoveda, treba posielať viackrát, aj za sebou. Inak len volať a volať. Osobne sme boli na diagnostike aj u Jánošíkovej aj u Lázikovej. Pri PAS je Jánošíkova za mňa väčší odborník ale záleží aj od veku dieťaťa, no s menším dieťaťom by som uprednostnila ju.

ecko80
23. feb 2023

Ani mne sa nepodarilo skontaktovat s dr. Jánošíkovou. Boli sme nakoniec na diagnostiku u p. Lazikovej (syn mal vtedy 6 a pol roka)

babulka1515
autor
27. feb 2023

@lubka261 dakujem🙂

babulka1515
autor
27. feb 2023

@xsuzannex dakujem za tip,no mate pravdu,je to neprofesionalne v tomto smere ozaj

babulka1515
autor
27. feb 2023

@1mina dakujem velmi pekne za tip,no nase deti maju 6 a 4 roky tak neviem,mozno skysimd aj tu Lazikovu

babulka1515
autor
27. feb 2023

@nikpa dakujem pekne,no presne na ten mail som pisala,aj volala v case,aky ma na stranke...🤔 Deti maju 6 a 4 roky tak uvidime no,ci sa nieco podari

babulka1515
autor
27. feb 2023

@ecko80 no nas tiez ma 6, tak uvidim no,ak sa nepodari Janosikova,skusime tu druhu...nevedela som o nej vobec...

oneinamillion
28. feb 2023

@babulka1515 určite som tiež za Lazikovu. My sme u Jan. boli pred 6 rokmi, už vtedy bolo ťažké sa s ňou skontaktovať.. ale aj pri samotnej diagnostike sme my osobne mali veľmi negat.skúsenosť.
Ja tomu nerozumiem, že za toľké roky nie je schopná si tú administratívu nejako upratať..

1mina
28. feb 2023

@babulka1515 mne lazikova minuly rok diagnostikovala 4 rocnu, a teraz v lete tam idem s 2 rocnym 🙂 unho ratam ze mozno da este uzavretie okolo 3 rokov

babulka1515
autor
28. feb 2023

@oneinamillion dakujem za nazor,asi skusime tu Lazikovu aj my predsa

babulka1515
autor
28. feb 2023

@1mina takze ste s nou spokojna? Viete,my mame diagnozu detsky autizmus,avsak nasa logopedicka,liec.pedagogicka si myslia,ze skor ide o NKS,preto sme chceli ist za Janosikovou,teda co si mysli ona,kedze syn chodil do autist.skolky,ale nezapadol tam

1mina
28. feb 2023

@babulka1515 ja som bola uplne spokojna s nou. S dcerou kym som cakala na termin k nej, som isla este k inej psychologicke ktora to vraj diagnostikuje, tam som sa citila ako uplne blbec lebo sledovali len take veci ze ci sa toci dokola, ci ma ocny kontakt, ci reaguje na meno, co pri Aspergeroch nebyva problem, aj som hovorila predom ze ideme kvoli podozreniu na Aspergera. Nakoniec spomenuli ze toho oni diagnostikuju az po 6 rokoch. Potom za dva mesiace sme isli k Lazikovej a jej bola diagnoza jasna tak po pol hodine (boli sme tam ale dve samozrejme ). A hovorila k veci, a situacie uplne z nasho zivota. Teraz pojdem s mladsim unho mam zas podozrenie na detsky autizmus. U vasho 4rocneho to podla mna bude vediet bez problemov vysetrit.

oneinamillion
28. feb 2023

@babulka1515 ona (Janosikova) ako diagnostik je nepochybne vynikajúca. A nespochybňujem jej schopnosť v tomto. Ale má pre mna neprekonateľné medzery v komunikácii a empatii, my s MM sme sa ozaj dva roky spamätávali z toho zážitku na diagnostike u nej.
Mne osobne tiež veľmi prekáža, že komunikuje, len kým nie je zaplatené. Potom sa jej už nedovoláte, nedopíšete, nič.

babulka1515
autor
28. feb 2023

@oneinamillion ano,rozumiem vam...moze byt clovek neviem aky odbornik,ale ak tam chyba ta ludskost,hned je iny pohlad nanho...viete,my diagnozu mame,len nas tam posielaju,ze jediny kto ju moze zmenit je ona,kedze je vraj taka odbornicka na to...myslite,ze aj Lazikova by mohla tvrdit,ze sa nejedna o aut.ale NKS?

babulka1515
autor
28. feb 2023

@1mina dakujem za vasu skusenost,syn ma 6,diagnozu by sme chceli zmenit,ak teda si to bude mysliet aj ona a dcera ma 4,ona zatial diagnozu nema...

lauri33
8. mar 2023

Dovolat sa da myslim iba v pondelky (pri stasti) pred 7.00,okolo 7.00 ,po 7.00...
Odporucam ak ste na FB sledovat si v auti skupinach - kazdy tyzden tema o nej;ci ma dovolenku a pod.Osobne mam skusenost s nou i s Lazikovou,Janosikova je talen5,Lazikova poctivejsia.

babulka1515
autor
9. mar 2023

@lauri33 dakujem za nazor a tipy🙂 podarilo sa nam dovolat v pondelok a dokonca mame termin uz tento mesiac co zasnem😳😳
Tak som zvedava no🙂

lauri33
9. mar 2023

@babulka1515 Drzim palce.Prepacte,az teraz vidim s akymi preklepmi som reagovala....

babulka1515
autor
9. mar 2023

@lauri33 dakujem Vam 🙂

ahhola
9. mar 2023

@xsuzannex vieš, co znamená mať nejakú kapacitu?
Keď by si povedzme mala holicstvi a oholila 7panov doobeda a valili by sa ti ich denne 20...mozno povypinas všetko... vytrhnes zvonec a maňána...
Ja si tiež hovorím, ze nech si robí 2rocny poradovnik, aby nedošla o klientov... No keďže to nerobí, asi si je istá, ze ich stále bude mať.... A to desí NAJVIAC👿
Prečo to trocha neskumaju, okrem tých občasných výstredných splechov od Ostatnikovej, lebo testosterón... Lebo dieta glutén kazein, lebo sanrajs, lebo medved🐻

mircalla
9. mar 2023

@xsuzannex Moja rec

mircalla
9. mar 2023

@ahhola Kazdy ma nejaku kapacitu, ale ak nezdviha telefony, nech si da na stranku, ze objednavanie osobne, pripadne nech si da 30 min jeden den po ordinacnych hodinach, to si snad najde ten cas jeden den v tyzdni. Ja chapem, ze nemoze zdvihat telefony, ale da sa to vyriesit. Takisto ked ide na dovolenku, dat si to na stranku. Aj ludia maju svoje kapacity

xsuzannex
9. mar 2023

@ahhola tak si sakra aspon na ten mail nastavim autonaticku odpoved ze mam plno, dalsich neberiem, ale nie hrat mrtveho chrobaka. To iste sa da nastavit aj na telefone ze sice si pokeciam s odkazovacom ale aaspon mam nejaku info. Ma stranku, je problem tam dat ze ma mesiac dovolenku? Preboha moj gynekolog ma vlastny web, kde ma LEN ordinacne hodiny, kontakt a aktualizuje si dni kedy tam nie je. My sme sle za nou len z BB ale tiez nam to zabilo den zivota len preto aby som si na jej dverach precitala oznam.. kolki za nou cestuju cez pol republiky avy sa objednali. A ona ma najlepsie vediet ake to moze byt problematicke s dietatom s pas..

zuzuliennka1
9. mar 2023

@ahhola nepovypinas, zariadis si to tak, aby si mala pripadne ludi, ktori budu mat administrativu pod palcom alebo si urobim poriadok a vyhradim si pocas tyzdna ja neviem - stredu medzi 7:00 a 10:00 len na telefonaty. Urcite by v tomto case nesedela za stolom so zalozenymi rukami, telefon by jej zvonil vzdy, na to stavim cokolvek.
Je to vrcholne neprofesionalne a nie, nemoze byt ani argument, ze ona je jedina kapacita, vsetci chcu ist k nej, tak nestiha, vsetci maju smolu.

mircalla
9. mar 2023

@zuzuliennka1 Zial toto je klasicky pristup slovenskych lekarov, kazdy moze stravit hodiny telefonovanim ci cestovanim, aby sa objednal. Pretoze samozrejme ty mas more casu, nechodis do prace, nemas deti....Pritom staci ozaj malo a da sa to vyriesit.

zuzuliennka1
9. mar 2023

@mircalla ja som ju pre syna riesila pred asi 3 rokmi, ale ocividne okrem toho, ze zdrazela, sa nic nezmenilo. Skoro mesiac trvalo, nez som sa dovolala. Volavala som doslova denne a nonstop