Mgr. Daniela Jánošíková PhD. - klinická psychológia Trnava

mitko
16. aug 2022

Dobry vecer prajem,
Prosim Vas mate niekto skusenosti s tym ako sa da skontaktovat s psychologickou Janosikovou z Trnavy? Snazim sa o to uz asi tri mesiace - volam vkuse, pisala som maily, vyplnala formulare zo stranky a nic. Viem, ze je znama tym, ze spojit sa s nou je maly zazrak….ale uz som celkom zufala a uvazujem, ze tam pojdeme osobne.
Dakujem

thereisabear
16. aug 2022

@mitko od 4.8. do 9.9 má dovolenku

mitko
autor
16. aug 2022

@thereisabear dakujem pekne. Tak snad v septembri sa mi to podari. Snazim sa uz cely jun aj jul a nic. Vam sa to podarilo telefonicky alebo mailom skor? Dakujem Vam.

alena76
16. aug 2022

Bohuzial, najlepsie osobne😳Ja som poprosila kolegu, je z Trnavy, byva kusok od nej(my Piestany).

xsuzannex
16. aug 2022

Vyprdla som sa na nu po dvoch mesiacoch.. sli sme k Lazikovej.. oni spolu kedysi robili a pouziva tie iste metody..

15katka11
16. aug 2022

Tiež som zbytočne zabila rok vyvolávaním písaním e-mailov a nič....k pani Lazikovej som sa dovolala na prvýkrát a je to úžasný človek.. Ja môžem len vrelo odporučiť.

mitko
autor
16. aug 2022

@alena76 prosim Vas a on ju poprosil, aby sa Vam ozvala? Ci Vam zajednal termin na stretnutie? A nasiel ju tam v case tych ordinacnych hodin? Dakujem Vam.

mitko
autor
16. aug 2022

@15katka11 my sme u nej uz raz boli a potrebovali by sme rediagnostiku….preto preferujem ju. Ale ked sa to nepodari, tak pojdeme inam. Dakujem Vam za tip.

mitko
autor
16. aug 2022

@xsuzannex dakujem za tip. Mozno to bude aj nas pripad, ze navstivime inu.

rachel36a
16. aug 2022

@mitko ja som sa pokusala s nou skontaktovat 3/4 roka...nakoniec som isla syna objednat osobne...

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janasim
17. aug 2022

my sme sa pred 10 rokmi este dostali s čakačkou 3 mesiace ku nej a nastastie že som išla ,hned povedala že syn nie je autista,že treba na genetiku isť a na metaboliku,potom sme sa dopracovali k diagnóze

alena76
17. aug 2022

@mitko nasiiel ju v case ordinacnych hodin- este som si to presne overila tu na koniku kedy tam bude a dala mu rovno termin.. Ale teda bol neoblomny a mal pomaly nohu v dverach.

vorkola
19. sep 2022

@xsuzannex .Prosim ta, aj ja potrebujem p.Lazikovu,kde ma ambulanciu,? dakujem

xsuzannex
19. sep 2022
1mina
19. sep 2022

Ja som citala ze k nej sa xhodia osobne objednavat, ja som tam skusala volat ked nemala dovolenku a nic. Kvoli tomu som sa teda objednala k Lazikovej, aj tu si velmi cjvalia, lebo ist do trnavy len objednat je mne velmi daleko

aduska_ba
19. sep 2022

Dobrý deň,vie mi niekto dať kontakt na pani MUDr Janošikovú? Vopred ďakujem

xsuzannex
19. sep 2022