Magnetická rezonancia v Trnave

uradnikova
15. aug 2022

Ahojte,lekar ortoped ma poslal na magneticku,ale vraj u nas v Piestanoch nezobrazuje dobre,odporucil Trnavu,len pozeram,ze ich je viac. Odporucte dobru,cez poistovnu.vdaka

e1i
15. aug 2022

@uradnikova znama bola s laktom tu v PN a v pohode. Na skelet a pod je ok. Ak by to mali byt organy (mozog, brusna dutina a pod) vtedy by som riesila inde. Ale osobnu skúsenosť nemám. Raz som sa objednavala na družbe a v aprili mi dali termin na august.

uradnikova
autor
15. aug 2022

@e1i u mna achilovka...

e1i
15. aug 2022

@uradnikova myslim ze to kludne urobia aj tu. Ju poslal ortoped sem

uradnikova
autor
15. aug 2022

@e1i urobia len vraj tam nevidno vsetko.

e1i
15. aug 2022

@uradnikova velmi subjektivne. Myslim ze ak by to bolo ozaj tak tak vsetkych posielaju inde

uradnikova
autor
15. aug 2022

@e1i ved hej.uz dost som znechutena,ze som sa dala nahovorit na sukromnu kliniku,lebo inde mi znicia nohu.zaplatila som 50 eur za nic a este aj na magneticku mam cestovat kde kade...

e1i
15. aug 2022

@uradnikova každopádne vyber kam pojdete je na vás. Dr vam nemôže prikazovat kam ist. Ja som vtedy nakoniec bola v ba, hoci ziadanka bola na tlacive trnavskej mr ale v ba som dostala rychlejsie termin (islo o mr hlavy)

majka2959
22. aug 2022

@uradnikova Objednávajú na Družbe-poliklinika aj v nemocnici. Mali však neskoré termíny, skúsila som v Nitre FN a tam mi dali skorší termín.