Kde sa dá kúpiť kvalitná školská taška pre prváka?

12. máj 2024

Nechcem objednat z internetu ale vyskúšať, ktorá najlepšie sadne. Vidla som Ševte ale už nikde inde.

danielahamar
12. máj 2024

Moji mali celé roky topgal a cez net som kupovala

autor
12. máj 2024

@danielahamar syn je vysoký, chudý, ma skoliozu. Skúšala som mu u kamošky jej malej a vôbec mu nesadla, bola to Beckmann.

annamivo
12. máj 2024

Mi sme kúpili v Ba, obehali sme všetky nákupne centrá, kúpili sme Topgal, aj keď nám na značke nezáležalo. Syn bol veľmi drobný a potrebovali sme aby mu taška sadla, nie len aby sa páčila. Najťažšie bolo nájsť ochotnu predavačku , ktorá poradila a mala trpezlivosť pri skúšaní ... Našťastie sme našli a aj kúpili tašku. Takže za mňa určite ísť a skúšať, skúšať kým nenájdete. Tašku bude nosiť denne, takže je dôležité aby sadla na chrbát a nenicila ho

jankka1981
12. máj 2024

Ak máte v meste Titi papiernictvo, tak tam sa dá skúšať. Majú veľký výber, my sme kúpili Topgal.

maminkadeticiek
12. máj 2024

Topgal.4 roky ma dcerina aktovka a je ako nova!Super kvalita

zuzx
13. máj 2024

V papierníctvo v city aréne majú veľmi veľa topgal tašiek, môžeš skúšať do bludu. Za mňa topgal teda na to aké sú ospevovane tak sú úplne otrasné, ale aspoň ich tam majú a môžeš si ich pozrieť.

gondyo
13. máj 2024

Takisto topgal...odporúčam

ninah1486
21. máj 2024

ja som si tiez myslela ze vyskusame a kupime ale nevedeli sme nic vybrat, nakoniec som objednala skolsku tasku z BAAGL