Kde kúpim jedlý ricínový v Trnave?

patts_m
27. sep 2022

Ahojte, kde by sa dal kupit ricinovy olej jedly v Trnave? Co pozeram eshopy lekarni, nejako som to v ziadnej nenasla. Dakujem za tipy. Idealne by som ho potrebovala dnes do vecera 🙂

sissy27
27. sep 2022

@patts_m normálne v lekárni kde aj miešajú lieky. Nie som si úplne istá, či je vhodný na konzumáciu, keďže funguje ako preháňadlo. Online neviem či kúpiš, to ti normálne navážia koľko potrebuješ.

patts_m
autor
27. sep 2022

@sissy27 lebo su 2 typy, jeden urceny na vonkajsie pouzitie a jeden na vnutorne. A ten na vnutorne som nevedela, ze nejak specialne treba vyziadat v lekarni, aby namiesali… ale tak dnes to obeham a uvidime co mi povedia 🙂 dakujeem

dilino
27. sep 2022

Normálne si kupujem v lekárni nie v každej chcú predať ale predávajú. Jedna lyžica ti neuškodí nič sa nestane. Bude trošku rýchlo k...ť ale neprežeň to ja si dám jednu polievkovú lyžicu raz za čas. Nie v žiadnom prípade na používanie každý deň. To v žiadnom prípade.

patts_m
autor
27. sep 2022

@dilino dakujem za info. Mam to v plane vyskusat iba raz 🙂

selest
27. sep 2022

Na profile mas brusko, ak si este tehotna tak je to pre dietatko velmi nebezpecne ked sa ti "pokaka" v brusku. Ak si po porode tak by som skor skusila glicerinove cipky. Drzim palce

thereisabear
27. sep 2022

Ono sa to používa do "koktejlov" na vyvolanie pôrodu. Predpokladám, že to je účel.

dilino
27. sep 2022

@patts_m iste ved to by sa malo len raz za čas nie často.

patts_m
autor
27. sep 2022

@selest malo to sluzit na pripravu ricinoveho koktejlu, ale nejak som od toho upustila 🙂 nepozdava sa mi to, tak do toho nejdem nasilu 🙂

babydesire
27. sep 2022

@patts_m myslela som si, ze na ten koktejl, mna odradzal ten alkohol, bolo to jedine co som nevyskusala na vyvolanie porodu..mne zabralo pri dcerke alchemilko-malinikovy caj,,lenze ja som ho zamerne spravila fakt silny az sa to nedalo pit, horke to bolo priserne, ale v tu noc som porodila.v den terminu.