Je do nákupného centra City Arena povolený vstup so psom?

diska123m
18. sep 2023

Dobrý deň, je do City Arény v Trnave (nakupne centrum) povoleny vstup so psom? Na nete neviem nájsť jednoznačnú odpoveď.
Ďakujem

diska123m
autor
18. sep 2023

@opica_skorica ďakujem 👍

irama29
18. sep 2023

@diska123m myslim, že horeuvedeny poriadok plati pre vstup na stadion, pretoze sa tam pise o detoch, ktore nemozu ist bez sprievodu rodicov, pripadne ze vstup je len na platnu vstupenku..ak niekto chce ist do City Areny nakupneho centra, tak moze bez vstupenky a teenegeri chodia bezne bez rodicov 🙂 my sme tam boli uz viac krat s nasim yorkom a takisto som tam videla viac krat ludi so psikmi a to nielen malymi, ale aj vacsimi rasami..samozrejme tie mensie psiky su menej viditelne/mozno viac pocutelne 🙂 , ale teda s nasim sme nikdy nemali problem, aj ked samozrejme sme s nim bol v Arene len v nevyhnutnych pripadoch, predsalen to nie je velmi lakave prostredie pre psikov..

veronikaszabova
18. sep 2023

@diska123m ano, mozes ist so psom

opica_skorica
18. sep 2023

@irama29
@veronikaszabova a ten posledný odsek nehovori nahodou o uplne celej City Arene?

opica_skorica
18. sep 2023

@diska123m aj ja som tam videla osoby s tzv. kabelkovymi psami (mini plemená) a jedného chlapa raz i so stredne velkym psom a mal ho po celú dobu na rukách.
To musela byť tiaž.

veronikaszabova
18. sep 2023

@opica_skorica bezne tam stretavam ludi so psom. Chodia aj okolo SBS a oni nic. Takze v pohode moze ist 🙂