Jasle Hodžova - Trnava

mama4444
20. dec 2021

statne jasle Hodzova referencie prosim + mame este nejake v trnave
A ake jasle stastne kde beru dieta ale kazdy den od rana do vecera su dobre a staraju sa o dieta !?

Dakujeeem

c_est_la_vie
20. dec 2021

Mne kamaratka odporucala sovicku a jasle tulipan ( chodi tam ucit anglictinu, tak vie ako funguju zvnutra). Su ale sukromme ( rodicak ti to ale vykryje)

zuzkac2711
21. dec 2021

@mama4444 Ja mám dcérku tiež v súkromných jasliach jednu ulicu ďalej od Hodžovej... Na Sládkovičovej Detské cool centrum... Starajú sa ukážkovo malý kolektív príjemné prostredie program bohatý na celý týždeň... Každý deň sú vonku... Rodicak to pokryje celé... Fungujú od 7ej do 17ej... Zatiaľ sa nám chvalabohu nestalo že by boli zatvorení.. Okrem teraz Vianoc... Fungujú celé leto a celý rok... Ak by si chcela bližšie informácie kľudne ma kontaktuj...

myriam2
21. dec 2021

@mama4444 ja odporúčam jasle na Hodzovej... Chodí mi tam dcéra... Je tam kvalifikovany personál, zdravotné sestry a vychovavatelky, majú vlastnú kuchynu kde deťom varia, fungujú od 6-16.30, za mňa určite áno, ja som spokojna

mama4444
autor
21. dec 2021

@zuzkac2711 dobry den mozem viacej info dakujeeem 🙂

springflower
18. mar 2023

@zuzkac2711 Zuzi, píšeš že rodicak to pokryje a tak mám otázku, urad prace nevezme príspevok keď dáš dieťa do jaslí?

saxana000
18. mar 2023

@springflower nie nevezme.do 3 rokov veku dietata prispevok chodi ci si doma alebo chodis do prace..je to tvoje rozhodnutie.

zuzkac2711
18. mar 2023

@springflower ja som sa dokonca v Tom čase aj informovala na úrade práce a ich to nejako nezaujímalo a v jasliach to neriešili keďže sú súkromné do ktorých malá vtedy chodila..