Gynekologičky v Trnave

lucyluka
22. jan 2024

Ahojte,chcem sa len opýtať momentálne som v 13+5 tt tehotenstva. Mám gynekologičku v TT Ugorovú…no kým som nebola tehotná som si myslela že je celkom fajn keďže som chodila len občas (teda len povinné preventívne prehliadky),chvalabohu nemám žiadne zdrav.problémy kvôli ktorým by som ju musela navštevovať viac krát. No odkedy chodím na poradne som si neni úplne istá či je dosť profesionálna a celkovo už som s ňou neni ani moc spokojná….poprosím ak by mal niekto skúsenosti poprípade či myslíte že by som mala zmeniť gynekológa keď mám také pocity…Ďakujem

lenkag21
24. jan 2024

@lucyluka čo ja som počula od žien,čo k nej chodia,tak sú s ňou spokojné.😊👌
Ja chodím napríklad Mudr.Čechovi,tiež sú naňho aj zlé ohlasy,ale ja som s ním problém nemala,mne v tehotenstve nič nezanedbal,hneď ma poslal do nemocnice,keď sa mu niečo nezdalo.
100 ľudí,100 názorov,100 skúseností...🤷‍♀️vždy sa nájdu dobré skúsenosti aj zlé pri každom lekárovi.
Ak máte Vy z nej zlý dojem,tak už len pre Váš dobrý pocit zmeňte..🙂

sima_simka
25. jan 2024

Ahojte ja si zas hľadám gynekológičku v Trnave.
Rada by som bola keby tá doktorka bola mladšia a nie je už na dôchodku. Kto by vedel niečo o takej ktorá aj svoju prácu vedieť spoľahlivo, píšte. Ďakujem☺️

00kvetinka00
28. jan 2024

Drzá otrasná každé vyšetrenie bolestivé..... odflaknute kontroli v teh. .... ľutujem ze som malú zverila do "jej ruk"

laurita2323
26. feb 2024

@lucyluka prosím vas ak mozte co najrýchlejšie zmeňte. Mna zdravotne totálne odpalila. Pravidelne som chodila ako na klavír a stale mi nadavala a hovorila ze mi nic nie je a mam to riesit inde . Zmenila som gynekologa a ten pozeral na mna ze nevie kde zacat.

vykojenapanda
26. feb 2024

Od nej odchadza vela pacientok. Ja som tiez od nej odisla. Bolestive vysetrenia, neochota, nezaujem, dala si zaplatit aj za veci, ktore by nemala pytat. A ked som si od nej zobrala kartu, tam popisane, kolkych vysetreni mi porobila, co nebola pravda. Len si to na mna nafakturovala na poistovnu. Vtedy sa to nedalo kontrolovat tak ako teraz v aplikacii..urobis dobre, ked ju zmenis. Tvoj vnutorny hlas ti dobre nasepkava. Od nej utekaaaj😀. Ja chodim Navratilovi a som velmi spokojna. Tehotenske poradne boli u neho zazitok. Velky profesional, mily a jemny pri vysetrovani.

lucyluka
autor
28. feb 2024

@vykojenapanda už som si vybavila nového je to doktor Bučko v Tranve je to odborník a býva aj pri pôrodoch kedže som prvorodička som za to rada. Je maldý a má veľmi dobré ohlasy myslím si že horšie ako tuto u nej to nebude…len neviem ako si mám ísť zobrať kartu čítala som tu veľa článkov že niektoré ženy poslali výmenný lístom od nového doktora len poštou a kartu im prehodila sestrička, len u nej neviem či treba ísť osobne rada by som sa vyhla vypytovaniu sa a nadávaniu prečo idem preč…

laurita2323
28. feb 2024

@lucyluka ona vam ju poda do ruky s poznámkou ze sa jej nechce ist na postu 😁

lucyluka
autor
28. feb 2024

@laurita2323 a teda budem potrebovať výmenný lístok od nového doktora?

vykojenapanda
28. feb 2024

@lucyluka ja som bola osobne, len so sestrickou som hovorila, ze chcem kartu, prechadzam k inemu dr, nic sa ma nepytala preco, zaco..asi bola zvyknuta😀 bolo to ale viac ako 10rokov dozadu.

laurita2323
28. feb 2024

@lucyluka on mi dal nejaky papier na vyziadanie zdravotnej karty dosla som tam (ugorovej) ze idem inam zobrala papier a povedala nech chvilu pockam a podala mi kartu ze sa jej nechce ist na postu

lucyluka
autor
28. feb 2024

@laurita2323 ďakujem Vám za odpovede, no už teraz som v strese aby mi nič zlé nehovorili lebo naozaj táto skúsenosť s touto pani jednou aj druhou..no fuj otrasný prístup proste nemám na to iných slov😖

lucyluka
autor
28. feb 2024

@vykojenapanda ďakujem aj Vám,ja sa len bojím aby ma pustila lebo som 17tt tehu aby nemala nejaké námietky, ja už neviem čo od nej čakať…

freets
5. mar 2024

@lucyluka ahoj, prosim ta a dr. Bucko berie nove pacientky? Alebo pod neho patris? Vdaka za odpoved

lucyluka
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucyluka
autor
5. mar 2024

@freets ahoj neviem či berie ešte nové pacientky ja som si to vybavila už dávnejšie len môžem prestúpiť až v 20tt takže zatiaľ som u ugorovej…