Gymnázium Jána Hollého v Trnave

5. jan 2021

Mala som tu už jeden článok o vybere školy a všetci mi poradili gymnázium tak som si urobila taky prehlad a najviac sa mi pozdáva gymnázium Jána Holleho. Pestrý výber druhého cudzieho jazyka (nakoľko je to aj bilingválne), nemám to ďaleko, veľmi pekné moderné vybavenie. Avšak ťažko len z fotiek povedať. Aké máte skúsenosti s touto školou a pedagógmi?

aureliatalia
5. jan 2021

Ahoj, ja síce chodím na Herdu, ale kamarátka kedysi chodila na Hollého (avšak prestúpila). Ona bola bilingválne (španielčina), bolo to pre ňu náročné, schytala prísnych učiteľov (väčšina žiakov na nich frfle), tak radšej prestúpila do Modry.
Ale zas kto má pevné nervy a je odhodlaný sa stále učiť na každú hodinu a je pripravený na všetko, tak neni problém. Ono to niekedy závisí aj od triedy a učiteľov akých dostane daná trieda podľa mňa. Dôležité je nestratiť motiváciu. 😅

gggabikaa
6. jan 2021

Myslím, že môže byť 🙂

rikarika
9. jan 2021

Ahoj moja chodi na biling anglicke a teda na prvom rodicku bolo total sklamanie rodicov, ze nemaju native speakera.

lusita88
4. dec 2021

@rikarika a ako je to prosim s internatom moja dcera tamnchce ist študovať ken so sam nedopatrala kde sa nachadza internát

luna379
4. dec 2021

Hlavne nechoď na Merici, vlastná skúsenosť.

rikarika
5. dec 2021

@lusita88 tak toto neviem, internat nevyuzivame, dcera byva doma. Ale pri skole nie je ziadny internat, zrejme len v ramci Trnavy niekde.

gggabikaa
5. dec 2021

@lusita88 v Trnave má internát len zdravotná škola, poľnohospodárska a gymnázium Angely Merici. Všetky sú docela ďaleko od Hollého, ale iné nie sú, tam bývajú všetci žiaci.

namina
27. dec 2023

@aureliatalia prosím ťa a gymnázium Herdu odporúčaš?

aureliatalia
22. jan 2024

@namina
Áno, ja som bola spokojná so štúdiom, pokiaľ viem tak teraz tam ostali dobrí učitelia. Mne sa dokonca ani nezdalo náročné, ale tak ja som nikdy nemala problém rýchlo sa naučiť a čítať s porozumením. 😁
Druhá kamoška chodila na Merici, tiež je spokojná, akurát čo si pamätám tak mi vždy hovorila ako občas nestíha lebo mhd nechodila v dobrých časoch vtedy a potom treba ísť asi 10min peši od hospodárskej. 😂
No a tá kamoška čo prestúpila z Hollého do Modry, tak mala ešte sestru, ktorá išla na Hollého ale tuším z piateho ročníka a tá tiež vravela, že náročné, ale dá sa to zvládnuť, ale tiež sa jej niektorí učitelia nepáčili. 😀😂

sofia_15
3. apr 2024

@luna379 Môžem sa spýtať prečo,