Genetika Trnava

jeminije
11. jan 2024

Dobrý deň, máte niekto skúsenosť s p. Doktorom Miertuš? Čakám výsledky pol roka a dovolať sa mu neviem

pstrap
8. feb 2024

@jeminije Ja áno. Zvláštny človek. Tiež sme čakali dlho na výsledky. Moja skúsenosť s ním bola nepríjemná. Je to už niekoľko rokov odvtedy. Bola som u neho na odbere, lenže tam nemal sestričku, lebo už neviem prečo, a chodila mu tam robiť odbery sestra z vedľajšej ambulancie. Lenže vtedy nemohla a krv že mi teda vezme on. Lenže on asi v živote nebral krv, ruky sa mu triasli, ja hrôza v očiach, pichol, ale šlo strašne málo. Krútil ihlou v ruke až mi nejaký nerv chytil. Slzy mi vyhrkli. Modrinu ako dlaň som mala a bolela ma celá ruka ešte asi dva týždne potom. Po tejto skúsenosti mám problém pri odberoch, vždy ztuhnem, keď mi idú brať krv, dovtedy som nemala s tým žiadny problém. 🤷‍♀️🫤

marcelatt
20. mar 2024

@jeminije Dobry den, mam podobny problem. Boli sme u neho, sestricka zobrala krv, nechali sme poplatok na stole a dodnes neviem ci dotycny pan dr vobec odobratu krv poslal do laboratoria. Dovolat sa mu neda, na email nereaguje. Neviem na koho sa obratit a ako to riesit

jeminije
autor
20. mar 2024

@marcelatt pomôžem vám tak ako sme to riešili my napíšem vám ss

zuba1987
9. máj 2024

@jeminije dobrý deň, uz mate vysledky?

zuba1987
9. máj 2024

@pstrap
@marcelatt
Dobrý deň,
Ako ste dopadli?

marcelatt
10. máj 2024

@zuba1987 vyriesili sme genetiku krvi uplne inde

pstrap
21. máj 2024

@zuba1987 poslala som správu 🙂