Dopravná škola v Trnave

4. máj 2022

Ahojte prosím vás neviete mi niekto povedať,syn robil prijímačky na školu v TT dopravnú a prišlo informatívne že má 405 bodov či je to dobré alebo zlé nikde som nenašla že koľko by mal mať na prijatie ,mám taký chaos v tom, lebo prišlo vyhodnotenie v percentách a na konci napísané že 405 bodov ďakujem

januarova
5. máj 2022

Aj môj bol na prijímačkách na dopravnej. Ak som dobre rátala, plný počet bodov je 600. Neviem koľko detí prijali bez prijímačiek

autor
5. máj 2022

@januarova áno ďakujem tak som to aj ja chápala 🙂 len som nevedela či správne

sjuzi
8. máj 2022

Aj náš bol, tiež má presne toľko, zajtra má 2. termín ešte, tak snáď to dá lepšie. Bodov max som napočítala 620, tých 20 je keď ma obe prihlášky podané na Dopravnú.

januarova
10. máj 2022

No čo dievčatá, ako vám dopadli chlapci? Môj mal včera 419 bodov 😟
Neviem či to bude stačiť. A výsledky prijatý-neprijaty budú až 18.5.? Neviete, či nebudú nejaké neoficiálne...

autor
10. máj 2022

@januarova vraj dnes posielali prijatím,nám neprišlo nič ale spolužiakom prišlo jeden bez skúšok a spolužiačka so skúškami tiež dnes prišlo prijatá, takže si myslím že my sme zatiaľ neprijatí a postupne sa to bude asi posúvať..

januarova
11. máj 2022

Ďakujem

januarova
18. máj 2022

Čo máte nové? Môj je deviaty pod čiarou. Takže čakáme ešte do 23.5. či sa náhodou toľko ešte uvoľní miest.

sjuzi
18. máj 2022

@januarova náš je prijatý 🎉

januarova
19. máj 2022

@sjuzi super 👏