Dobrý psychiater - psychológ v Trnave

xxxmisox
29. jún 2022

Hľadám nejakého dobrého psychológa alebo psychiatra Trnava.
Neposielate ma polikliniku, vopred ďakujem.
(Neberieme nových pacientov atd)
Beriem nejaké tabletky po ktorých mi už je lepšie ale stále to nie je to čo by som hľadal.
Názvy tabletiek doplním neskôr.
Hlúpe komentáre prečítam ale nereagujem.
Panická porucha.

dori2
29. jún 2022

@xxxmisox hladajte KBT terapeuta, lieky vam z toho nepomozu. su len na zmiernenie priznakov v ataku, terapia vas nauci viac…

dori2
29. jún 2022

@xxxmisox konkretne mate na vyber z: https://psychoterapeuti.org/sps/stranka/psychot... (da sa filtrovat podla krajov a podla typu terapie, na paniku je KBT najvhodnejsie). z tychto ludi osobne nepoznam ale nikoho

lucia851
29. jún 2022

@xxxmisox psychológov moc v Trnave nepoznám a psychiatra poradím MUDr. Vido V biznis centre na Piestanskej

xxxmisox
autor
29. jún 2022

@lucia851 poznám. Práveže tam chodím…

xxxmisox
autor
29. jún 2022

@dori2 pozriem čo to je to kbt terapeutika

dori2
29. jún 2022

@xxxmisox to nepotrebujes vediet podrobne , je to terapeuticky smer s praktickym dopadom na problemy ludi. panicka porucha je tymto smerom vyborne liecitelny

marianovakova261
6. jún 2023

@lucia851 Dobry den, ospravedlnujem sa, ze odpovedam na starsi komentar, ale nakolko zvazujem objednanie k Mudr. Vidovi, chcela by som sa spytat, ci berie aj pacientov na "klasicke" mentalne problemy? Na ich webe sa pise, ze su ambulancia na liecbu alkoholizmu a drogovych zavislosti, tak neviem, ci sa specializuju len na to.

lucia851
6. jún 2023

@marianovakova261 ževraj berie ale on nie je dobrý psychiater on dáva hrozne veľa liekov ktoré dosť utlmuju