Dobrý gynekológ v Trnave

ness222
28. jan 2022

Ahojte, zháňam dobrého gynekológa v Trnave. Momentálne chodím k dr.Semanovej, ale celkom mi prekáža, že keď sa chcem objednať, absolútne sa tam nedá dovolať, musím sa objednávať cez rezervačný systém, ktorý je mesiace vopred vybookovaný, neviem si predstaviť, ako by som sa dostala na akútne vyšetrenie v prípade nejakého problému. Najviac mi ale prekáža, že mi tam nevedia spraviť sono prsníkov, ale posielajú ma do iných ambulancií. Poraďte prosím nejakého kvalitného gynekológa kde je možné dovolať sa, a spravia mi pri vyšetrení “všetko pokope”:D

nikpa
28. jan 2022

@ness222 väčšina gynekológov posiela na sono inde, buď na polikliniku, do nemocnice alebo k Novakovi. K tomu kebyže chodíš, spraví ti síce sono hneď na preventívke ale ja som odtiaľ odišla. Pobral si pacientov po ďalších 2 doktoroch ktorí odišli do dôchodku, čo nie je možné stíhať, kvantita pre neho vysoko, vysoko prevyšuje kvalitu.

ivetta1234
28. jan 2022

myslim ze to dovolanie sa je problem vsade, u mojej byvalej gynegologicky som bezne aj tyzden volala kym ma zdvihla :D inac k tomu akutnemu vysetreniu...mne povedali ze ak hocico by sa stalo ze okamzite mam dojst aj neohlasena a hned klopat na dvere kym neotvoria a hned by ma brali, a som u Semanovej resp. u Paskovej (zdielaju ordinaciu)

rikarika
28. jan 2022

@ness222 co viem v TT je to problem, vsetci su plni, vsade sa caka dlho aj na objednanie, aj v cakarni v akutnom pripade. Ja chodim roky Strbovi, ale aj ten vraj uz dlho mimo obvodu nebere a vzhladom k tomu ze uz neni najmladsi si ani nechcem predstavit kam by som chodila, keby skoncil z roznych pricin. Pravidelne sa to aj tu na mk v tt skupinach prebera

nohavicezababku
28. jan 2022

@ness222 ness222 ja som kvoli tej komplexnosti , ze robi aj sono prsnikov chodila k Novákovi, ale ako som otehotnela a nemala som práve najlahsie zaciatky a chodila tam pomerne často , som bola požiadaná, aby som prestupila k inemu gynekologovi, že je so mnou veľa roboty-to mi otvorene sestrička povedala (nie som prvá tehotná, ktoru od seba takto vyšupli). Doktor bol celkom ok, menej zhovorcivy a nie je to prave typ , čo vie čooveka ukludniť, ale teda ma top sono, aj preto som si ho vybrala, ale s pristupu mam dost zmiesane pocity:/