Diabetológia Trnava

relka303
13. feb 2023

Dievčatá z Trnavy nejaký diabetolog ktorý berie aj mimo okres???neviete náhodou? Dovolala som sa až do jednej ambulancie a mimo okres neberú.. bývame v Tt ale obvodného mám zatiaľ v inom okrese ako Ty ďakujem veľmi za rady.

majkalisicka
20. feb 2023

@relka303 ja som s tehotenskou cukrovkou hľafala diabetologa..ten pod ktorého som patrila dal výpoveď.Nikde ma nechceli zobrať.Že do galanty mám ísť.Až nakoniec že ma zoberú u Lacka tušim sa volá za poplatok.Asi je lepšie tam behnút osobne a nejak ich ,,prehovoriť”

firilu
20. feb 2023

@relka303 ja som to obvolávala pred 2 týždňami, tiež s tehotenskou cukrovkou. Volala som všetkým v TT, ktorých som našla. Asi dvaja už nerobili dia, iba praktických, jedna pani dr zasa už iba endokrinológiu. Nikam ma nechceli zobrať, všade sa vyhovorili, že tam nepatrím, takže nepatrím asi nikam 😀😀 Išla som do Galanty do DiaCare a super prístup 👍🏻

sabinami
25. feb 2023

@relka303 mna s tehotenskou cukrovkou vzala až pani doktorka Godál v Pezinku 😁 najbližší termin čo mi mohla dať bol o mesiac, inak zohnať tu diabetologa je takmer nemožné 😅

relka303
autor
1. mar 2023

Tak dievčatá tak v Pezinku u pani doktorky Godal zoberú aj z iného okresu, najbližší voľný termín jún...😂😂😂Trnava ako vôbec niet sa čomu čudovať...😂😂😂 ďakujem veľmi pekne za každú radu

sabinami
1. mar 2023

@relka303 vau tak to sa jej dobre naplnilo 😄 ja som volala 10.2. a termin som dostala 3.3. tak preto som ju poradila

relka303
autor
2. mar 2023

@sabinami tak asi ta vzala preto skôr lebo si tehu..😊

mia781312
2. mar 2023

Nechápem ako nemôžu zobrať ide o dieťa malo by to byt rýchlosťou 😬🤷‍♀️