Detský gastroenterológ - Trnava

radkako
27. dec 2022

Ahojte, hladam dobreho detskeho gastroenterológa, hlavne dobreho diagnostika. Okolie Trnavy, pripadne Bratislava
Dakujem

e1i
27. dec 2022

@radkako v TT je dr. Silny

benit
27. dec 2022

@radkako je tam silny, odbornik je, ale ten pristup🙈

att123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radkako
autor
27. dec 2022

S Dr.Silnym velmi zla skusenost, to je tazko odbornik. Pri prvej dcere zanedbal veci atd.

benit
27. dec 2022

@radkako nam tiez dal opacnu diagnozu a teda meprijemny bol. Kamoskyn syn tam chodi roky, ma tazku dg a oni si ho chvalia, ze im pomohol. Druha robi v nemocnici a ju hned so synom posunuli do nitry, ze tam je to lepsie ako v tt.

att123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radkako
autor
27. dec 2022

@att123 ja som s nim mala zlu skusenost pri prvej dcere ako pisem. logicky ku nemu isto nepojdem

radkako
autor
27. dec 2022

@benit ja som s nim mala zlu skusenost pri prvej dcere ako pisem. logicky ku nemu isto nepojdem

att123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monikaj23
1. jan 2023

@radkako ahoj, so Silným som mala tiež veľmi zlu skúsenosť, jeho robí “odborníkom” len to, že je jediný v okoli. Mne išlo veľmi o dcérin stav, my sme nakoniec našli v BA súkromné detské gastro, síce sa tam u nich platí ročný poplatok okolo 250€ (nepamatam či 210 alebo viac). Ale prístup bol o inom. Vypočuli si mna ako matku dietata, dali aj na moje názory a nehrali sa na profesionálov.. do týždňa-dvoch sme mali výsledky a aj možnosti, kam sa posunúť ďalej, do mesiaca som mala diagnózu potvrdenú. Pokial na to v momentálnej situácii máš, lebo časy sú naozaj ťažké, určite BA Assiduo

radkako
autor
2. jan 2023

@monikaj23 ahoj, ďakujem poznam, chodili sme tam so starsou dcérkou. Ale kvoli testom na bkm mi je tam vyvalit 250e drahy spas

nika6289
8. mar 2023

@monikaj23 Ahoj,prosim Ta riesim teraz s dcerou nieco podobne,6 rokov ma,vies mi prosim napisat kde a ktore je to detske sukromne gastro?...bola by sok velmi vdacna 🙏

ivulkatt
16. máj 2023

@nika6289 aj mna by zaujímalo, našli ste niekoho?

radka174
10. apr 2024

@e1i dobrý deň viete mi prosím poradiť kde v nemocnici sa nachádza doktor Silný? Ktorá budova to je? Zajtra tam idem s dcérou a neviem v ktorom pavilóne sa nachadza

e1i
10. apr 2024

@radka174 v gynekologickom pavilone na prizemi uplne vzadu,posledne dvere. Za gyn prijmom

radka174
10. apr 2024

@e1i dakujem