Detské ihrisko v Trnave

9. jún 2024

Dobry den, zajtra mame ist do Trnavy a kedze ma prsat, prosim poradite mi detske ihrisko vnutorne pre 3 rocne dietatko, ktore rado lezie, smyka sa, skace. Dakujem 🙂

nikpa
9. jún 2024

Tri šišky, Šišidielko, Kinder klub v city aréne

autor
9. jún 2024

@nikpa Ten kinder klub vyzera paradne. Dakujem 🙂

nikpa
9. jún 2024

Najkrajšie z toho je určite Šišidielko lebo je najnovšie ale prehrá sa dobre aj tam tam.

ninkiis
10. jún 2024

@nikpa ahoj, v šiškách je to aj pre také ročné dieťa? Alebo skor pre starsie (už lezie aj po schodikoch/rebrikoch,behá…) vdaka

zzuunnaa
10. jún 2024

@ninkiis ja som bola asi keď mala mala 1,5 roka v sisidielku, no za mna nie. Prehrať by sa aj prehralo ale dosť deti tam bolo a hlavne na atrakciach pre minu deti (smykalka a guličky napr) staršie asi 5 ročne skákali a jasne že keď to malé ledva chodí tak už ho tak nedáš a za ním nemôžeš…. ja som až tak nadšená nebola. Skôr sa mi páčilo v Hopland alebo tak nejako v nákupnom centre ako je Tesco (na Veternej? nie som z TT 😀), tam sme boli skoro samé a pre malé deti je tam tiež smykalka a guličky.

nikpa
11. jún 2024

@ninkiis my sme tam chodili aj s takým malým, je to taka telocvičňa vybavená aj pre mensie deti, plus kaviareň s kútikom a je to tam vždy čisté. V Tescu čo ti tu radi vyššie, to nepoznám ale je pravda, že záleží od hodiny a od počasia, keď je niekde veľa detí, je to na nič...