Coco kaderníctvo - zlá skúsenosť

180312
1. máj 2021

Vcera som bola v city arene v kadernictve coco. Najhorsia skusenost v mojom zivote! Maximalna neprofesionalnost kadernicok! Nehorazne vysoke ceny a kvalita sluzby stala za 5 €. A to som tam nechala 95€!Farbenie+balayage +strihanie. Ak to kadernicky nevedia robit nech sa do toho nehrnu! Radsej narovinu povedat! A videla, ze to co som chcela je daleko od reality! Aspon keby dala polovicnu cenu ze nesplnla pozadovany efekt! Nikdy viac! Vazne neodporucam! :BBudete

kitycat
1. máj 2021

@180312 ukaz nam foto pred a po!

janinka007
1. máj 2021

A načo to tu zase dávaš? Nestačilo včera?

ivkazba
1. máj 2021

Fajn, včera sme si prečítali. A dnes opäť? Dúfam, že zajtra znova, nech nezabudneme.

nttnnt
1. máj 2021

a teraz ako co..na toto mas google ci FB aby si tam hodila recenziu co my s tym ti tu ako pomozeme :D

luccija
1. máj 2021

@180312 veď to reklamuj

amarilka26
1. máj 2021

@nttnnt boze ale ste hlupe niektore. Autorka Vas len upozornuje, aby ste nedopadli ako ona a opat v niektorych asi hucia hormony, alebo zniceny zivot a uuuuuz ste ako ose. Smejem sa nad Vasou sprostostou a ubohostou 🙂 inak krasny den 🤣

dskjhfdlkdjhl
1. máj 2021

@180312 kadernicke si svoju nespokojnost vyjadrila?

janulka1802
1. máj 2021

Foto by bolo ozaj vhodné na posúdenie.

amarilka26
1. máj 2021

@janulka1802 foto ani nie je podstatne podla mna. Ide o to co autorka ocakavala a ako sa citi v tom ucese.

maciatkolulu
1. máj 2021

@180312 ved si nemala zaplatiť, mala si reklamovať na mieste, zaplatiť polovicu

judar
1. máj 2021

@amarilka26 upozornuje?...no neviem...kazdy sme iny, kazdy mame ine ladky poziadaviek teda normu na sluzby a iny prejav k tomu ...to ze je tu jedna nasrata persona za nieco neznamena ze dalsich 20-30-100 je nespokojnych so sluzbami daneho kadernictva...plus nevieme ani kde je pravda lebo nasrat sa a odhovarat za individualnu nespokojnost to je take no...

amarilka26
1. máj 2021

@judar to uz je potom na zvazeni kazdeho ci dane kadernictvo vyuzije. Ale nevidim dovod preco by sa mali do nej vsetci navazat. Nechapem tu niektore, naozaj.

sissy27
1. máj 2021

@180312 myslím, že ak má byť kritika / nagatívna recenzia zmysluplná, tak by si mala dať fotky tvojho základu, toho čo si chcela a výsledok. Ono ja tiež by som všeličo chcela od kaderníčky, ale holt nie na všetko mám vhodné vlasy a nie všetko sa mi hodí. Kaderníčka by síce mala upozorniť, že takýto účes / farba nie je pre klientku vhodný, ale nie každá si dá poradiť...
Tento tvoj príspevok žiaľ vyznieva len ako taký výkrik do tmy. Chápem, že si nahnevaná, ale aj kritika sa dá vyjadriť tak aby mala zmysel. A hlavne - mala si priamo na mieste reklamovať, žiadať kompenzáciu a hodnotenie napísať napr. na ich fb, insta alebo Google - ideálne aj s fotkami a slušne.

mima172
1. máj 2021

Nemyslím to v zlom, no kriticky uznáš, že bez pridanej foto pred vs po, to nemá pre nás "čitateľky" žiadnu výpovednú hodnotu 🙂

maciatkolulu
1. máj 2021

@180312 vieš o tom, že aj negativna reklama je reklama😉

renata1405
1. máj 2021

@amarilka26 No nevideli sme nic ziadne foto tak nevieme posudit. A co ak tam ani vobec nebola??? Bohvie co ma autorka za problem.Takze ja sa skor smejem nad sprostostou a ubohostou tych co vsetkemu uveria co sem daka zakomplexovana kacura napise 😜🤣

guliver19
1. máj 2021

@amarilka26 co je to ose😄😄ked tu tak mudrujes aspon si zisti sklonovanie. Lebo cely tvoj erudovany prispevok vyjde nazmar a na smiech si ty 😄vies ose???

amarilka26
2. máj 2021

@renata1405 v com by foto pomohla ? Vam by sa to mozno pacilo, no autorka cakala nieco ine a neciti sa v tom dobre. Ved ak chodite rada do toho kadernictva a ste spokojna, fajn, autorka len vyjadrila svoj nazor a je na druhych ci tam pojdu alebo nie. Ach skoda reci. Vsetky su tu premudrele, arogantne. Zjavne velmi nestastne, lebo stastny clovek sa tak urcite nesprava. Velmi smutne, chudata deti, lebo tie dostavaju vzorce spravania od rodicov a potom tu vyrasta to co tu vyrasta. A to nehovorim len o tejto diskusii, to je len slaby odvar toho co tu niektore predvadzaju.

amarilka26
2. máj 2021

@guliver19 trafena huska zagagala ? 🤣🤣🤣🤣

renata1405
2. máj 2021

@amarilka26 Ja ani neviem v akom meste to kadernictvo je a nie nechodim tam a ta foto by veru pomohla na posudenie kazda vieme ako ma vyzerat balayage a kazda mame oci aby sme posudili ci je to ok alebo to ok neni.Mozno vy ste ta nespokojna zakaznicka a nikto vam tu zatial nepodrzal stranku tak si musite sama sebe ze?

nikyball
2. máj 2021

@180312 naozaj by si mala pridať fotku a druhá vec je, ohlásila si sa aj v kaderníctve alebo len tu?

zuzubb007
2. máj 2021

no to bude asi dáka tvoja nepriateľka, alebo bývala priateľka tvojho frajera, haha keď robíš reklamu tak aspoň daj fotku ako to vyzerá, poznám ľudí čo ofrflú totálne všetko a druhý by možno povedal, že je to brutálne dobre spravené, trápna téma keď niesi schopná ukázať fotku :D

rikarika
5. máj 2021

@180312 ja uz tam davno nechodim, kadernicky sa tam menia jak na beziacom pase, a ceny hruuuuza.

stanulienkat
5. máj 2021

Reklamuj

sasi0206
9. júl 2021

@180312 ja som v COCO mala dobrú skúsenosť vždy a bola som tam už parkrat