Citlivá, príjemná a odborne kvalitná gynekologička - Trnava, Senec

sofhia
14. okt 2020

Ahojte,
kto mi vie poradit milu, normalnu, mozno aj trosku alternativne zameranu gynekologicku v okresoch - v mestach: Trnava, Senec, Sala? pripadne okolite obce?
hladam niekoho, kto ma ludsky pristup a zaroven je aj odbornik, necaka sa pol dna, a ani sa neobjednava dopredu 3 mesiace...prosim napiste mi kludne aj ceny kolko sa cca rocne plati, a Vasu skusenost...ak to bude aj porodnicka, o to lepsie. dakujem krasne.

brrrrrciatko
14. okt 2020

@sofhia stefanikova

janulik_95
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofhia
autor
15. okt 2020

@brrrrrciatko prosim Ta a kde je? a financne ?vdaka.

sofhia
autor
15. okt 2020

@janulik_95 ahoj, a cenovo to cca ako vychadza...? vdaka.

janulik_95
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saxana000
15. okt 2020

@janulik_95 nie je tam aj dr. Peškova nahodou?

janulik_95
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofhia
autor
15. okt 2020

@janulik_95 to sa neplati ziadny rocny poplatok..ci nic take? a vekovo je mlada/ starsia? vdaka

saxana000
15. okt 2020

@janulik_95 oooo vyborne mala som ju pri porode.. Len vtedy este pracovala vylucne pre nemocnicu... Velmi rada prejdem k nej

lucilaines
15. okt 2020

@sofhia nie tam sa neplati nic, funguju normalne cez poistovnu. Ale plati sa tehotensky balicek teraz po novom 40€, kde su fotky,urcenie pohlavia a taketo veci. Hlavna dr je Semanova ta je starsia a potom dr Peskova, ta je mlada a ta ma len tehotenske poradne. Este je tam jeden den v tyzdni nejaky doktor, ale toho som osobne nezazila. Ale nie som si inak ista, ci este beru nove pacientky, lebo uz som pocula take reci, ze ani oni uz neberu.

janulik_95
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulik_95
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulik_95
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sofhia
autor
16. okt 2020

@janulik_95 dakujem velmi pekne. a nahodou su to tie klasicke lekarky,ze vsetko riesia liekmi...myom rychlo von...antikoncepcia...ci su trosku aj take,ze netlacia na ludi a beru do uvahy aj klasicke alternativy. A ako to potom funguje? ked sa objednavas ti povedia kto prave pracuje? a caka sa,ze prides? ci zavolas a objednas sa tyzden..mesiac dopredu? dakujem vam krasne dievcata.

sofhia
autor
17. okt 2020

@janulik_95 uz asi posledna otazka, a ked treba nieco operovat, tak to davaju, ci poslu ta inde? do ktorej nemocky potom posielaju? do TT? vdaka.

janulik_95
17. okt 2020

@sofhia ja si myslím, že toto sú, skôr take doktorky, že berú aj klasické alternatívy do úvahy 🙂 netlačia absolútne na nikoho v ničom🙂 dajú ti na vyber poradia a voľba je už na tebe 🙂 viešco, dá sa na ich stránke objednať, tam máš presne dní vyznačené kedy a v akom čase majú voľné termíny alebo si zavoláš 🙂 doktorku už nehovoria tu si môžeš tiež na internete pozrieť kto kedy robí a podla toho sa objednať 🙂

janulik_95
17. okt 2020

@sofhia operovať ma neoperovali ale určite si myslím, že tu v trnave 🙂 poznajú myslím si tuto dosť odborníkov🙂

sofhia
autor
18. okt 2020

@janulik_95 dakujem Ti velmi pekne, prajem krasnu nedelu.

minutka
19. okt 2020

@brrrrrciatko mudr stefanikova je citliva a prijemna? Zazila som ju iba pri mladej rodicke kt so mnou lezala na izbe po porode a na mna teda posobila podla spravania uplne opacne. Ale teda ja os skusenost nemam

sasha07
22. okt 2020

@sofhia business centrum Trnava - alltura za mna 👍

zuzx
12. nov 2020

Ja z allatura prave odchadzam. Za mna nie. Bola som tam asi 9 rokov, predtym super, ale ako sa prestahovali z nemocnice do business centra, je to des.

brrrrrciatko
13. nov 2020

@minutka tak mne zachranila 2krat zivot a ku mne bola vzdy mila. A podla mna je aj odbornicka. Ale tak 100 ludi 100 chuti 🙂

sasha07
13. nov 2020

@zuzx neviem teda ja som zatiaľ spokojna.. hlavne s dr. Peškovou za mna super.. mám s ňou skúsenosť aj z nemocky a teda 👍

danginko
7. feb 2021

@zuzx @sasha07 ja som bola rok pri tejto dr.Peskovej a za mna nikdy viac.Moze byt mila akokolvek,ale ochota pomoct ziadna.Ani duph.nepredpise ani nic na podporu aspon prve tyzdne tehotenstva.Neobvinujem nikoho,ze som mala MA,ale jej odpoved co ma byt bude ma dost nahnevala,celkovo pristup o nicom.Sama ma problemy otehotniet,tak neviem ci ma nejake vazne problemy,ale neuspokojilo ma to,ze bola rada,ze sa ma aspon komu postazovat,teda po potrate ze ved ani jej sa nedari 10r.S tymto nemozem byt spokojna.Odisla som spat ku svojej dr a ta aj riesi ked treba.Za mna nespokojnost.Sestra tiez o nicom,taka panicka.Snad som nikoho neurazila😁

sasha07
7. feb 2021

@danginko neviem, ja som mala dvakrát ma rozprávali sme sa o tom ,pravdepodobne v tom boli genetické anomálie plodu. Inak tú vetu by si asi počula aj od iného dr.. ak plod nie je v poriadku tak ti ani utrogestan nepomôže, bohužiaľ je to tak ale je to realita.. Mne utrogestan predpísala,ale kvôli hematomu.. brala som do 12tt potom postupne vysadzovala.. nemám pocit že by bola neochota,vždy keď bolo treba,radšej mi lieky na preliecenie dala ako nie. Aj teraz na poslednej poradni.. a pri pôrode ani nevravím. Za mňa zlatá žena.

janulik_95
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danginko
7. feb 2021

@sasha07 to,ze ak plod nie je/nema byt ok je normalne,mam tolko rozumu,ze radsej nech odide,ako ma byt nieco zle.Ale tu nepoukazujem na to.Je jedno ake tehotenstvo zena ma,dr ma praveze urobit vsetko,aby to podporila,aby bola oporou a podporila.Ak to je zle,povedala pravdu,ale normalne.Takze nepisem o MA ako takom,ale jej pristupe a sposobe,akym ona pracuje.Takze za mna nikdy viac a rodit k nej by som nesla ani nahodou.Ale kazdeho vec ako chce

sasha07
7. feb 2021

@danginko ako som povedala ja nemôžem ani pol slova povedať na ňu a pri pôrode som ju mala tak viem zhodnotiť i tam jej prístup a to teda mám 3 pôrody za sebou, s ňou jednoznačne najlepší. Ale tak sto ľudí sto chutí 😉

danginko
7. feb 2021

@sasha07 ona je iba mozno nejaky sprievodca,v kazdom pripade rodili ste vy,takze to je v prvom rade vasa zasluha 🙂