Ako to funguje u MUDr. Holovičovej?

simapincekova
14. júl 2020

Ahojte neviete náhodou ako to funguje u mudr Holovičovej? Poslala nás tam obvodná s 3mesacnym synom a povedala ze sa objednava cez internet ale tam mi ukazuje ze všetko obsadene. Potrebujeme to čím skôr. Keď tam zavolám ráno objednajú nás aj cez telefón? Ďakujem

aezakmi
14. júl 2020

@simapincekova Ahoj nedávno sme tam so synom boli a objednali sme sa telefonicky.

ellaafi
14. júl 2020

@simapincekova telefonicky nie je problém sa objednať. Dá sa dohodnúť deň aj čas

simapincekova
autor
14. júl 2020

@aezakmi ďakujem tak ráno tam zavolám.
A ak sa smiem spýtať prístup sestričky a doktorky aký bol?

aezakmi
14. júl 2020

@simapincekova my sme tam išli so 4 mesačným synom má menšiu cystičku v hlavičke tak sme boli na kontrole . A ja som bola spokojná . Aj sestrička aj doktorka sú v pohode . Nemala som žiadny problém 🙃

simapincekova
autor
14. júl 2020

@aezakmi nás zas poslali kvôli oneskorenemu vzpriamovaniu hlavičky tak radšej takto dopredu zistujem. Ďakujem pekne za info 🙂

aezakmi
14. júl 2020

@simapincekova nie je začo 😊 prajem všetko dobré

nikpa
14. júl 2020

@simapincekova my sme sa tiež objednávali telefonicky. Sestrička v pohode az na to ze sa 2 mesačnemu nedonosenemu synovi prihovarala tvárou v tvár asi na 5cm v chrípkovom období, co bolo maximálne nevhodné. A lekárka uplne mimo, neodporúčam. Boli sme tam s tym, ze syn s hlavičkou uprednostňoval len jednu stranu.