Sonografia prsníkov - Trenčín, Topoľčany

chrobacik41
4. feb 2021

Ahojte žienky, prosím vás kam a ku komu by ste mi poradili ísť na sonografiu prsníkov, buď v Trenčíne alebo Topolcany. Veľmi pekne ďakujem za info a prajem pekný deň!
J.

hagarka
4. feb 2021

Ja chodím do Trenčína....radiolog.klinika MUDr.Slobodníková.

raszuz
4. feb 2021

V TN je super Dr. Marečková

domi_nika1
6. feb 2021

@chrobacik41 Len nie pani doktorka Marečková. Nemám s ňou dobré skúsenosti. Povedala mi hnusným tónom,že nebudem mať materské mlieko a hľa, mám ho. Správala sa ku mne celkovo nie moc pekne. Určite neodporúčam.

raszuz
6. feb 2021

@domi_nika1 hm, mojej mamine táto pani doktorka 2x zachránila život ...ja s ňou mám len dobré skúsenosti

kubkovamama
6. feb 2021

MuDr.Marečková.Poplatok podla poisťovne,ja platim 13€(v nemocke u Slobodnika sa plati tiez,ale o niečo menej).Chodim k nej dlho,neporovnateľné s nemocnicou ako pristup tak aj prostredie

chrobacik41
autor
7. feb 2021

Žienky ešte som tak prezerala na nete lekárov, a v Topoľčanoch som objavila by mala robiť sono aj mamografiu lekarka Mudr. Mariana Skladana Lisanska poznáte ju niektorá, ďakujem za inf.

jajka78
7. feb 2021

@domi_nika1 suhlas

jajka78
7. feb 2021

Slibodnikova je veľmi príjemná aj ľudská.vysvetli.len asi ťažko k nej dostat.ja som bola len raz i keď som sa objednala supli ma tomu ukrajincovi. Musím si to nabudúce overit viac

nikolanv
26. okt 2021

@jajka78 ten spomínaný Ukrajinec je zlý sen! Prvý x som bola u prof. Slobodníkovej tak som verila že aj naďalej budem jej pacientka… naposledy sa mi ušiel Ukrajinec a celý deň som sa nevedela psychicky zotaviť z jeho otrasného prístupu.