Skúsenosť s lekárom MUDr. Ivaničkom

9. feb 2024

Máte prosím Vás skúsenosť s MUDr.Ivaničkom s gynekológie v TN? Zvažujem oficiálnu sťažnosť, ktorú odošlem na vedenie nemocnice a lekársku komoru čiže ak by sa chcel niekto pridať kľudne napíšte komentár ozvem sa vám do správy

natalia2007
9. feb 2024

A co sa stalo?

mimik94
15. feb 2024

Ja som mala pôrod s ťažkosťami kvôli nemu, teda našťastie už až pri pri placente. Nakoniec musel prísť zástupca primára a uspávali ma priamo na pôrodnom boxe. Vtedy ale bolo veľmi veľa pôrodov naraz, odbiehal od jedného k druhému. Kamarátky ho mali tiež a tie si nejako nesťažovali.

luciferka93
16. feb 2024

Ja som ho zažila nastastie iba pri prehliadke pred pôrodom a stačilo, arogantný lekár...

dori92
16. feb 2024

Ja som mala s dr. Ivanickom skvelú skúsenosť, porodila som pri ňom druhé dieťa prakticky bez ťažkosti dokonca bez nástrihu (4.3kg)
Naopak pri prvom dieťati som nemala dobré skúsenosti s jednou inou mladou doktorkou z TN pôrodnice..

slavka234
27. feb 2024

@dori92 mne bol pro druhom ako izbový lekar a chodil malého obdivovať narodil sa a mal 4610g vždy sa pousmial že či z nemocnice rovno do škôlky 🙂 veľmi milý bol 🙂

Možno bol len pod stresom keď bolo veľa pôrodov.

dian32
21. mar 2024

Ja mam tiež otrasnu skúsenosť s ním. Podľa mňa vôbec nie je odborník, začínal zmenu keď som prišla ako prvorodickq už len komentár po príchode kedy sa ho kolegyňa pýta ze "jé si tu už" on na to "bohužial"... nechal ma na vzdycharni vytrapit takmer 24hodín kontroloval ma raz za čas potom po najväčšom utrpení mi hovorí ze už sme pripravení o pár minút ideme nato. Ochvilu prišiel stým ze on nevie co somnou - ide po primára, ktorý konečne zakročil celé trápenie ukončil a zhodnotil ze toto v žiadnom prípade nie je na prirodzený pôrod a okamžite akutna sekcia. Nebyť primára dcéra alebo ja sme nemuseli prežiť. Keby mňa ženie do pôrodu prirodzeného s tou neodbornosťou. Ďakujem mu za traumu z prvého porodu a do trenčianskej pôrodnice po tomto ani náhodou. Radšej budem rodiť doma 😀