Školské potreby do trenčianskej ZŠ Sedmička

evulienka_1
20. aug 2023

Ahojte prosím vás neviete či je nejaký zoznam na školské potreby na sedmičku zš ? Nič nemôžem nájsť a zas všetko kupovať na poslednú chvíľu je hruza ...ďakujem

mamina7070
20. aug 2023

siedmak by uz sam mal vediet co mu treba pers ceruzky na rysovanie 1,2,3 hrubku farebne pera kruzidlo uhlomer ppravidtko dlhe trojuholnik s ryskou gumu podlozku a par zositov mozno kalkulacku

simca06022011
20. aug 2023

Na druhom stupni nam to nedavaju uz davno,a k nieco extra bude treba povedia im v skole. Tiez mam 7macku. Porzierm rpedmety, na kazdy predmet zosit. Obalit knihy. A klasika - pomocky na matiku, vytvarna (to ani nekupujem, ma stale to iste ak nieco sa jej minie dokupy si), pisacie potreby. To je vsetko.

rebrambora
20. aug 2023

Siedmak, ak nieje postihnuty mal uz minimalne posledné 4 roky prist domov a povedat co potrebuje, popripade ta zobrat do obchodu, vybrat si to alebo dostat peniaze a kupit si to.

marci77
20. aug 2023

tiez budem mat siedmaka,
zoznam sme tiez nedostali
ale tak ja s tymto vobec nestresujem, zosity ma este z predminulych rokov ako aj ostatne veci ....a dokupim na vytvarnu mozno nejake vykresy, temperove farby a na telesnu veci, inak vsetko ostatne bude mat z predchadzajuceho rocnika

ak si bude prosit nieco specialne, kupim
aj tak niekedy ceny v septembri byvaju este lepsie ako v auguste (napr. v tesco)

abbey1
20. aug 2023

Aké špeciálne potreby by si očakávala? Zošity s linajkami, zošit čistý veľký na matematiku, perá, ceruzky, ceruzky na geometriu, pravítka, uhlomer, kružidlo, guma. Ostatné špecifické požiadavky im povedia učitelia.

simona082
20. aug 2023

Mam pocit, že autorka myslela sedmičku zš..nie siedmu triedu

januska12323
20. aug 2023

Siedmakovi povedia učitelia. Ak myslíš pre prváka stačí kúpiť peračník, tašku, prezuvky, telesnú. Zvyšok vybavíš v hocijakom obchode prvý týždeň.

h2
20. aug 2023

Cca to isté, ako pred rokom.

dada500
20. aug 2023

Pani myslela predpokladám názov školy - Sedmička ZŠ v Trenčíne 🙂

simah5690
20. aug 2023

@evulienka_1 tiez by ma zaujimala tato skola.budeme mat prvaka a nikde ziadny zoznam

kaajuiaatko
21. aug 2023

V prvý školský deň dostanete zoznam, hneď vedľa školy v Termione je drogéria GUSIM kde sú aj kancelárske a školské potreby. Na telesnú základ tričko, tepláky, obuv s bielou podrážkou prípadne halovky, vrecko, ponožky. Na výtvarnú nachystať kufrík, zástera, nám odporúčali anilínové vodovky, temperky, cca 20 ks A4 výkresov, štetce, paletu na tempery, nádobku na vodu, obrus na stôl. Do peračníka farbičky, pero zatiaľ nechytaj - každá učiteľka preferuje iné, takisto aj ceruzky. Na vyučovanie podostávajú pracovné zošity a učebnice, bude treba kúpiť cca 5 zošitov. Ale to už ako som spomínala vybavíš hneď v prvý deň aj v tej drogérii.

zatn
21. aug 2023

@simona082 Presne tak! ZS sedmicku!

simulienka24
31. aug 2023

@mamina7070 pani myslela základnú školu s názvom " sedmička " tak sa volá tá škola 😐😳