Psychiater v Trenčíne

12. okt 2020

Prosím poraďte najlepšieho psychiatra v trenčíne (blízke okolie) ideálne cez poisťovňu. Zameranie po pôrodná depresia. Ďakujem

moonikajan
12. okt 2020

Robert Košťan, alebo Andrea Ševčíková.

natuska87
12. okt 2020

Dušana Klúčiková, Dubnica n/V

jojmia
12. okt 2020

Ak by ti stacila len psychologicka, ta sidli aj v nemocnici na 2. poschodi gynekol.porod. oddelenia. Vola sa Tatiana Klempova. Ak mas zaujem pohladam tel. cislo na nu.

kucminka
13. okt 2020

Andrea Ševčíková

mirkaz156
20. okt 2020

Áno aj mne sa do mailu ozvala Klempova mám na ňu aj kontakt mail aj mobil. Svoju negatívnu skúsenosť som aspom pre ,,dobro ostatných žien ,, (aspom dúfam že sa raz ľady prelomia poslala primárovi.
Písala som ,, pôrodný príbeh,, sama pre seba. Samozrejme, že som ho písala na niekoľkokrát a zakaždým som sa vyrevala. Celkovo som to spracovávala cca 3 mesiace. Som 4.mesisc po pôrode v štádiu, že už nemám nočné mory, nerevem keď si na to spomeniem ale o ďalšom pôrode nechcem ani počuť. Možno raz ...ale aj to spravím všetko pre to aby to bolo doma a nie v špitáli...

2anjelicky
16. nov 2020

@mirkaz156 Mirka prosim vedela by si mi na nu poslat kontakt, lezala som do piatku v nemocnici, len vecer ma z tade necakane vysikovali a uz som sa s nou nestihla skontaktovat, no vela sme spolu riesili. Tak by som ti bola vdacna...

mirkaz156
16. nov 2020

@2anjelicky číslo je 0940 242 825 Táňa Klempova a mail tanaviszusova@yahoo.com z tohto mi písala
Nech poslúži držím palce ❤️

paris1813
7. feb 2022

@mirkaz156 ahoj prosím ta viem že staršia téma ale platí sa niečo aj u tejto psychologicky ?

mirkaz156
7. feb 2022

@paris1813 myslím si, že nie. Malo by to spadať pod nemocnicu nie pod súkromný sektor. Skús zavolať. Ja som tieto služby odmietla nakoľko som nemala ani chuť ani energiu vrátiť sa z akýchkoľvek dôvodov do špitálu 😬

paris1813
7. feb 2022

@mirkaz156 ja som jej dnes volala len som sa zabudla na cenu spýtať ...prišla mi móla po telefóne ale teda neviem , či mi pomôže

katuskacn
28. apr 2022

@mirkaz156 a ostatne baby, je ten mailovy kontakt na pani psychologicku aktualny? Potrebujem ju kontaktovat emailom. Dakujem

mirkaz156
28. apr 2022

@katuskacn to netuším ale myslím si že áno.

paris1813
28. apr 2022

@katuskacn inak pani psychologička je veľmi milá aj osobne , akurát mne nepomohla v Tom , v čom som potrebovala . Ale empatická a ľudska je 🙂

katuskacn
3. máj 2022

@paris1813
@mirkaz156 ďakujem baby, ja ju chcem ale osloviť do jednej spolupráce, preto preferujem email. 🙂