Pôrodnica v Trenčíne

20. sep 2021

Ahojte, som 38tt a chcem ísť rodiť do Tn. Ale chcem sa spytat či sa da si vyžiadať lekára,ktorý ma odrodi alebo sa to nedá.Doteraz ma to ani nenapadlo,ale niektore z okolia ma strašia nech si vybavím pôrodníka. Dakujem

mima1
20. sep 2021

Vybrat porodnika si mozes. Treba ist do nemocnice a zazmluvnit si koho chces. 300€

autor
20. sep 2021

@mima1 ďakujem

pondelok01
20. sep 2021

Mne to pride ako vyhodene peniaze, aj keby sa to dalo. Bud ten lekar bude mat sluzbu, a odrodil by ta aj tak, alebo bude za tebou utekat do nemocnice, mozno unaveny, mozno nervozny. Alebo ti bude chciet vyvolat porod v den, ked ma sluzbu. Ked tych lekarov aj tak nepoznas a cudzi su vsetci, tak v tom nevidim zmysel. Navyse podla mojich info sa to v TN da iba pri planovanej sekcii.

mima1
20. sep 2021

@pondelok01 da sa to urcite pri hoc akom porode. Otazka je ci je to treba. Moj nazor je ze uplne staci dr ktory ma sluzbu. Ten zazmluv.neurobi ziadnu sluzbu naviac. Ale tak kazdeho vec

pondelok01
20. sep 2021

@mima1 tak v cenniku nic take nemaju. Ak myslis “zazmluvnit” ale bez zmluvy neoficialne, tak do toho by som uz duplom nesla.

autor
20. sep 2021

@pondelok01 však to napadlo potom aj nás,necháme to tak a lekar bude ten,ktorý bude mat práve službu. Nebudeme vymyslat, len niektorí ľudia zjavne rady tehotne stresuju. Už nepočúvam nikoho🙂

autor
20. sep 2021

@mima1
@pondelok01 ďakujem vám

mima1
20. sep 2021

Ja som v TN rodila dva krat. Nemyslim si ze treba zmluvnit naozaj. Podla mna su tam ok. Horsie su zamna niektore sestricky

pondelok01
20. sep 2021

Nepocuvaj, mne to tiez prizvukovali hlavne starsie rocniky, ze to treba, ale nie, netreba.

kkovacovak
24. sep 2021

Tiež som nad tým uvažovala ale potom som zhodnotila že je to zbytočné. Ani to že si zaplatíš ti nezaručí že ťa daný človek aj odrodí. A hlavne ten lekár je tam krátko. Lepšie by bolo zazmluvniť si sestričky ale to bohužiaľ nejde 😄

autor
24. sep 2021

@kkovacovak veru tak,je to pravda😀 ďakujem