Plúcna ambulancia - Trenčín, Piešťany a okolie

lienkavax
4. okt 2024

Ahojte. Prosím vás viete mi poradiť súkromnú plúcnu ambulanciu, kde by ma zobrali ? Začal ma liečiť dr. u nás v Meste ale má otrasný prístup k pacientovi, tak hľadám niekoho normálneho, hoci aj keď to bude súkromná amb...
Ďakujem za každý tip 🙏.

nelca0510
4. okt 2024

@lienkavax Google a obvolavam lekárov. To by si mala rýchlejšie ako písanie subjektívnej negatívnej recenzie.

lienkavax
autor
4. okt 2024

@nelca0510 google už mám dávno za sebou. Aká recenzia prosím ťa ?! Vidíš v mojom príspevku niekde meno lekára/lekárky ?! Keď nevieš poradiť, tak prosím nekomentuj a roluj si ďalšie diskusie...Ďakujem

jani727
4. okt 2024

@lienkavax z mojej skúsenosti by som odporučila Pulmonar - MUDr. Diana Lím Bartovicová v TT. Bola som s prístupom aj vyšetreniami spokojná. Ja osobne som okrem naustku čo je 3€ nič iné ani neplatila, max. lieky. Pritom cenník majú vyšší ale možno záleží od problemu, ktory sa rieši. Myslím že pani doktorka je odborníčka a venuje sa dostatočne pacientovi mala som z nej veľmi dobrý pocit.

lienkavax
autor
4. okt 2024

@jani727 ďakujem ti veľmi pekne 🤗🙏

jani727
4. okt 2024

@lienkavax za málo. Skúsila by som u nej, či ta zoberie neviem mňa zobrala dosť rýchlo, som okres TT. Poprípade ak by niekto poradil odborníka bližšie, tak možno skúsiť inde. Ale ozaj som bola spokojná. Vyhradila si na mňa min 20-30 min času na konzultáciu.

jani727
4. okt 2024

@nelca0510 myslím že s tým obvolávaním lekarov to nie je taká výhra. Jednak vela ambulancií nedvíha a zároven to ked ta hned niekto zoberie neznamena že je to vhodny lekar pre teba. Mala som prave taku skusenosti vela výborných lekarov malo plno čo je logicke a zobral ma len jeden o ktorého nemalo vela ludi zaujem a aj tak som po par tyzdnoch odišla.

lienkavax
autor
4. okt 2024

@jani727 presne tak 👍👍👍. Ďakujem pekne za výstižný komentár 😉

lienkavax
autor
4. okt 2024

@jani727 určite skúsim, ak by neporadil niekto niekoho bližšie 🙂

abbey1
4. okt 2024

@lienkavax V Piešťanoch MUDr Blahova

lienkavax
autor
4. okt 2024

@abbey1 ďakujem pekne 🤗