Pediater - Trenčín a okolie

matiska15
6. sep 2023

Ahojte prosim Vas ako zufala matka poradte dobreho pediatra, ktory by po uprosenii zobral pod seba 2 deti. V trencine pripadne v okoli.

lujza123
6. sep 2023

@matiska15 mali by ste mať nejakého spádového pod ktorého patríte podľa bydliska nie?

matiska15
autor
6. sep 2023

@lujza123 od toho potrebujem nutne odist. A to nie som matka co riesi kazdy sopel.

tbd
9. sep 2023

@matiska15 my chodíme k Dr. Kráľovi Melčice-Lieskové. Zobral nám bez problémov obe deti, nemáme tu ani trvalé bydlisko.

poslednepogo
9. sep 2023

@matiska15 aj ja chodím k MUDr. Král v Melčiciach-Lieskovom

matiska15
autor
10. sep 2023

@tbd a kedy vas bral ? Myslim, ci to bolo uz davno ? Ci v nedavnom case

matiska15
autor
10. sep 2023

@poslednepogo od kedy ste jeho pacienti prosim ? Ze ci vobec nadej ze este berie

poslednepogo
10. sep 2023

@matiska15 myslim že od decembra, prestúpila som z TN, ale bývame v spádovej obci

tbd
10. sep 2023

@matiska15 najprv nás prebral po doktorke z Drietomy- v januári 2022, ktorá išla do dôchodku. Teraz vo februári, sa nám narodila druhá dcéra, a nemal s tým vôbec problém.

tbd
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jahodova01
10. sep 2023

@poslednepogo mudr Kral z melcic žiaľ neberie nových pacientov, pokiaľ k nemu nepatria podľa bydliska. Tiež sme k nemu chceli prestúpiť od rajonnej pediatricky a žiaľ nemá už kapacitu. Taktiež hľadáme v TN a okolí ale zatiaľ bezvysledne

matiska15
autor
11. sep 2023

@jahodova01 to vazne ani ten ? Sa zblaznim. A u koho ste sa uz pytali ??? Boze teda anj neviem ci ti chcem vediet :D

jahodova01
11. sep 2023

@matiska15 na juhu neberie nikto, chudý tiež neberie, ani pán doktor gavenda, ani pán doktor v melciciach. Sme preto stále v spadovej ambulancii. Prisťahovali sme sa sem pred rokom, ale nie som spokojní s prístupom no žiaľ nenasla som nikde nikoho kto by vzal ďalších pacientov.

matiska15
autor
11. sep 2023

@jahodova01 presne aj moj pripad. Sme u spadovdj ale potrebujem odist od nej.

matiska15
autor
11. sep 2023

@jahodova01 mohli by ste mi di spravy napisat, ze u koho ste??? Nech nejdem z kaluze do blata