Pediater aj pre neočkované dieťa v Trenčianskom kraji

broskyna26
5. aug 2021

Dobrý deň, prosím, vie mi niekto poradiť pediatra v Trenčianskom kraji,ktorý by prijal aj neočkované dieťa ? Ďakujem vopred za pomoc.

tanyan
5. aug 2021

Odporúčam požiadať o info / odporúčanie do ss v skupinách s preferenciou tejto voľby. Obe sú súkromné, pravdepodobne ich ani nevidieť v zozname. V prípade záujmu môžem poslať link na skupiny do ss.

abbey1
5. aug 2021

Ideálne je vybrať si pediatra, ktorého by ste chceli a priamo jeho kontaktovať s otázkou. V podstate vás nezaočkovaných môže vziať ktorýkoľvek pediater, ale dôležité je, akého lekára hľadáš. Chodiť ku komukoľvek len z dôvodu, že berie neočkované deti, nemusí byť žiadna výhra. Treba vybrať lekára, ktorému budete dôverovať, ktorý je odborník s ľudským prístupom. Popravde, profesionálny pediater vás z len dôvodu neočkovania neodmietne.

suzitok
5. aug 2021

u nas napriklad toto neriesia lekari, nepoznam jedineho, ktory by nevzal neockovane dieta...ako pisu vyssie, treba oslovit rovno toho, ku ktoremu chcete ist..

zuzanka.zuzu
5. aug 2021

@tanyan ja poprosim pozvanku do tych 2 skupin (v 1 pravdepodobne som). dakujem

broskyna26
autor
5. aug 2021

@tanyan budem veľmi rada, dakujem

broskyna26
autor
5. aug 2021

@abbey1 bohužiaľ, máme len takú skúsenosť, hoci máme adekvátne dôvody, prečo sme dieťa doteraz ešte nedali očkovať

broskyna26
autor
5. aug 2021

@tanyan
@suzitok žiaľ, my máme len takú skúsenosť

broskyna26
autor
5. aug 2021

Nevedela som že jestvujú sukromne skupiny, ktoré nie je vidno v zozname, škoda.. kto viete/môžete, poprosím o pozvanie, dakujem

tanyan
5. aug 2021

@broskyna26 poslané...

broskyna26
autor
5. aug 2021

@tanyan dakujem, tá prvá sa zobrazila a poziadala som, ale tá druhá sa mi nezobrazila