PCR testy v Trenčíne

kacenka_m
18. mar 2021

Dobrý deň, prosím vás o radu. Potrebujem objednať mamu na PCR testy v Trenčíne, kvôli nástupu do nemocnice. Mám to objednať cez to korona.gov? Lebo som tam našla len objednanie, ak má niekto príznaky. Tak neviem, či to môžem cez to. A ešte by sme potrebovali, či sa dá niekde aj tak, aby mama nemusela vystupovať z auta. Ďakujem za info.

janai1
18. mar 2021

@kacenka_m načo druhá téma? Precitaj si odpovede v prvej téme

kacenka_m
autor
18. mar 2021

Jaaaj.. lebo som to nevedela spätne nájsť čo som vo fore Trenčín, kde som to pôvodne chcela napísať. A potrebujem to konkrétne z Trenčína. Ale ďakujem aj za rady z Košíc. Pardon,že človek je aj omylny a nie som až taká zbehla, ako sa tu zadavajú rady o pomoc. Tak prepáč, že si si to prečítala 2x 🥴🥴🥴🥴🥴

kacenka_m
autor
18. mar 2021

@kacenka_m janai1

janai1
18. mar 2021

@kacenka_m tak si precitaj pravidlá..
A testovanie a systém na prihlasovanie je rovnaky v každom meste 🤦‍♀️ ci v Košiciach alebo v Trenčíne

jenny3128
18. mar 2021

@kacenka_m ahoj korona.gov žiadosť o PCR, ja si myslím že môžeš teda ja by som to skúsila však nejako ju objednať musíš 🤔alebo keď tak skús niekomu kompetentnému zavolať, číslo tam isto bude 🙂 a to s tým z auta áno dá sa,ja som bola pred včerom na PCR v TN pri plavárni a spravia výter aj normálne z auta 😉

jenny3128
18. mar 2021

@kacenka_m alebo ma napadlo však tam je dole také okienko kde môžeš niečo napísať, ja som tiež nevyberala príznaky ale napísala som tam že som bola v kontakte s pozit osobou 😁