Osobný tréner pre dieťa v TN

lenkazajka
15. sep 2020

Neviete niekto poradiť osobného trénera pre dieťa redukcia hmotnosti pripadne ako sa pohybujú ceny?

luulinkaa
15. sep 2020

Koľko rokov ma dieťa? Nebolo by lepšie nájsť mu koníček, kde sa bude hýbať? Ísť s nim na bicykel, prechádzku a pod..

lenkazajka
autor
15. sep 2020

@luulinkaa Ma 10 ale všetko ofrfle nikde sa mu nechce a nema taky rešpekt keď by mal trénera autoritu myslím ze by to pomohlo”

komir63
15. sep 2020

@lenkazajka Skôr sa psychicky zrúti ak bude musieť s trénerom robiť veci ktoré ho nebavia. Možno ešte tak v kolektíve detí pod vedením trénera...

u2jana
15. sep 2020

@lenkazajka skus oslovit Revel sport club alebo Pengiun sport club. Robia pohybove kruzky pre deti.

lenkazajka
autor
15. sep 2020

@u2jana ďakujem

nika82
15. sep 2020

to sa ako prve porad s jeho dr aby si mu neuskodila

lenkazajka
autor
15. sep 2020

@nika82 Mame to odporučené od jeho lekárky

nika82
15. sep 2020

@lenkazajka stitnu zlazu ma v poriadku ? by som zasla aj za dietologom

peliroja
18. sep 2020

@lenkazajka dali by ste mi prosim vediet ak niekoho vhodneho najdete?

leskovael
18. sep 2020

Ja by som redukciu hmotnosti riešila v prvom rade v kuchyni, byť v tom striktná aby mal vyváženú zdravú stravu, nie sladene napoje a sladkosti na dennej báze a pod.. Ďalej by som zaradila prechádzky, bicykel, plávanie aspoň každý druhý deň, prípadne taky hokej, futbal kde by chodil s kamošmi? Ono ak nerobíte žiadnu rodinnú "športovejšiu" aktivitu, je jasné ze frfle, robil by to každý, keď k tomu nemá vzťah a nieje nato naučený, nieje sa čo diviť.. Musíte mať trpezlivosť a nájsť niečo čo by ho aspoň trochu bavilo a od toho sa odpichnut.. A či frfle či nie, jednoducho ísť.. Tym že pôjde k cudziemu trénerovi si môže znechutiť vzťah k športovaniu už úplne. Bála by som sa že týmto znechutením budem o pár rokov riešiť že moj syn sa pomaly v dospelosti prejedol ale na 140kg

lenkazajka
autor
18. sep 2020

@peliroja urcite😊

lilianaa
22. sep 2020

V Novej Dubnici ma sportovnú akadémiu pre deti Adrián Gazdík, vola sa to OSA. https://www.osaacademy.sk/
Viem, že okrem tréningov pre deti robi aj individuálne poradenstvo, skúste jeho osloviť. Ako trener je velmi fajn a s detmi to vie.

lenkazajka
autor
22. sep 2020

@lilianaa dakujem😊

shiki
2. okt 2020

Motivovat dieta + mu najst nejaky zaujimavy kruzok - futbal, hokejbal, vzpieranie, zapasenie.... moznosti je vela, hlavne ho podporovat a zabavit mobil ci tablet :D:D:D

veva45
6. dec 2020

@lenkazajka neviem ci uz máte trénera, moja dcéra mala a je to super. Každý tréner vie co ma robit aby dieťaťu neublížil. Práveže je to lepšie ako by mal s nim cvičiť niekto kto tomu nerozumie. Ak ste este nenašli pošlem kontakt.

lenkazajka
autor
7. dec 2020

@veva45 budem vám vďačná prosiim pošlite

lenkazajka
autor
7. dec 2020

@veva45 aj mi viete povedať cenovo koľko berie za hod?

veva45
18. jan 2021

@lenkazajka prepáčte az teraz som sa prihlásila. 🤦🏽‍♀️ Berie 15€ hodina. Pošlem Vám spravu