MUDr. Sokol - spermiogram

25. apr 2023

Ahojte, boli ste niekto resp.vaši muži tento rok u Sokola na spermiogram?
Gynekologička nám odporučila vyšetrenie partnera, spomínala aj sono semennikov, obličiek.. partner ma 32 čoskoro, tak že také komplexnejšie vyšetrenie, neviem čo všetko si pod tým predstavuje.
Ako vás to cenovo vyšlo? Sú tu diskusie z minulého roka, ale či sa niečo zmenilo. Ďakujem

autor
25. apr 2023

Zabudla som dopísať že pôjdeme do Trenčína

e1i
25. apr 2023

Ak chces spermiogram hodnoverny doporucujem dat urobit v car,pocitacovo vyhodnoteny,viac parametrov ako len ked urolog na sklicku urobi pod mikroskopom - odhadom pocet a subjektivne pohyb. Mame skusenost aj so spg od urologa aj z car a ohromny rozdiel,ked podla urologa normo a z car teratozoospermia-znizena morfologia,co okom nevidno

autor
25. apr 2023

@e1i ďakujem. Prosim ťa vieš mi povedať cenovo ako vás vyšli tieto vyšetrenia?

e1i
25. apr 2023

Boli sme v 2018 v gynfiv nitra kvoli spermiogramu a 35 e sme platili. Tam sme si dali iba spermiogram robit. Ivf uspesne sme absolvovali v reprofite v Brne a mame od nich uz 2 deticky. Pozri si cennik na internete,my sme davali iba spermiogram nic "doplnkove",keby vas nahovarali. Spermiogramy robili vtedy v utorky,cely den mali na to vyhradeny a vysledky sme mali do hodiny,pockali sme si na ne.

autor
25. apr 2023

@e1i ďakujem pekne 🙏🏽❤️

kornelies
Autor odpoveď zmazal
Zobraz