Kaviareň pre deti do 5 rokov - Trenčín a okolie

kataranavrana
3. jan 2024

Ahojte dievčatá, prosím vás, tie čo ste z TN alebo okolia a máte malé deti (tak do 5rokov) kam chodíte, keď chcete ísť do kaviarne? Máte nejaký tip, kde je detský kútik pre také malé deti? Ďakujem ❤️

glorikarebeka
3. jan 2024

@kataranavrana bosco reštaurácia a v maxe

kataranavrana
autor
3. jan 2024

@glorikarebeka ďakujem za info, ale je to aj pre také ročné dieťa? štvornožkujúce

svetlonos
3. jan 2024

@kataranavrana
Ahoj, ja som rozmyslala nad dedskou herňou v Laugariciu. Mamy pokecaju, myslim ze sa tam da aj kava vypit, a deti sa prebavia.

daniela.ho
3. jan 2024

Donuteria na namesti

kvaplakvapka
3. jan 2024

V Trenčíne žiaľ nič moc nie je. Malý detský kútik je v palacinkarni Mak na Štúrovom, v palacinkarni Lary Fary na Mierovom, v donuterii na Mierovom, potom restika Bosco. Kedysi aj v Ona Pečie bol detský kútik ale zrušili ho

luciferka93
4. jan 2024

@kataranavrana my sme boli dnes s kamoškou v Bosco, malý ma 2 roky a 3 mes a jej malý bude mať 2 roky. Takto to tam vyzerá

luciferka93
4. jan 2024

@kataranavrana je tam aj kopec hracie pre maličké deti mladšie ako môj malý, a koberec... Laugo je super, ale my sme tam vždy chytili sople... Aj v maxe a keď je tam moc deti je to divočina lebo niektoré mamičky si idú na kávu a nekukaju na deti...

pop_art_lover
18. jan 2024

@kataranavrana odporúčam vám kaviareň Čili čin čin na Braneckého ulici, ktorú možno nepozná veľa ľudí, je to v kľudnej a bočnej uličke, majú príjemný detský kútik.

pop_art_lover
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pop_art_lover
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tiika
22. feb 2024

@kataranavrana Materské centrum Srdiecko, uvaria i kávu a čaj no nie kaviarenskej kvality, mamičky si môžu pokecať, prebaliť, pre lozca ideálne
Cukráreň Delikana
Zmrzlina Ole, vnutri mini kútik a vonku pri terase ohradený trávnik, tiež super pre lozca v lete
Kaviareň Owecka (dolná) mini-pidi kútik
Centrum pre rodinu - samostatná miestnosť pre deti s hračkami a pár stolikmi, vonku terasa, zahrada
Panelák pizzeria - malinká kuchynka, pár hračiek (foto)
food & beer pub reštaurácia na Juhu, detsky kútik, prijemne, útulné