Invisalign - Trenčín

nina296
13. nov 2020

Ahojte, niekto v okoli Trenčína ste si dali spraviť strojček na zuby s názvom Invisalign?Viete mi odporučiť dobrého zubára,ktorý sa tomu venuje?Ďakujem

lindesy
13. nov 2020

@nina296 ja som si daval u dr. Richterovej. Chodi do us centra v trencine, ale myslim, ze ma ordinaciu aj v banovciach.

nina296
autor
13. nov 2020

@lindesy ďakujem

vadana
9. dec 2020

Dobry vecer - my chodime s dcerou tiez k mudr Richterovej do US centra a sme spokojni, mame za sebou prvu etapu a po par mesiacoh strojcek dokazal urobit zazraky.

nina296
autor
10. dec 2020

@vadana ďakujem za odpoveď a prosím Vás ona jev Tn alebo v Bn?Ako si ju nájdem?Kontakt myslím

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreanova
22. feb 2021

@vadana Ahoj, možeš prosím zdieľať viac info, referenciu? aký zubný problém riešite? cena? dakujem

melissa74
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzikju
20. júl 2021

@vlcik1 ahoj, prosím Vás zistili ste niečo ohľadom tej ambulancie alebo máte osobnú skúsenosť? Mam záujem o invident aj som tam písala ale neozvali sa.... dakujem

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzikju
20. júl 2021

@vlcik1 no zuby mam síce rovné, ale rovnaním mi vytvorili horný predkus a mavam bolesti sánky. Vlastne tým ze mam dost silný tlak v celusti, skrz to ako mi zuby natiahli dopredu, to potrebujem riešiť, ... ja si myslím ze jedine vytrhnúť zub navyše a dorovnať to, posunúť dozadu, zrušiť predkus a žiť bez toho odborneho tlaku v celusti...
No a do fixneho už nechcem ist

zuzikju
20. júl 2021

@vlcik1 píšeš ze "uz nie neoveren". Máš s tým teda teda nejakú osobnú skúsenosť??? Lebo som čítala aj veľa pozitívnych skúsenosti na invident...

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz