Hra na hudobný nastroj husle/harmonika - Trenčín

maculka8
20. jún 2020

Baby prosím neviete mi odporučiť dake hudobné školy na hru na husle a akordeón... Kľudne môžu byť aj súkromné hodiny alebo tiež spojené so súborom+tanecna.. Dozvedela som sa tiez o harmonikovej akadémii v soblahove...uvitam všetky odporúčania na hru na hudobný nástroj kľudne spojené so súborom...ďakujem 😍

maculka8
autor
20. jún 2020

@maculka8 ešte aby som doplnila 6r dieta

0silvia0
20. jún 2020

@maculka8 napis do skupiny mesta, ktoreho sa to tyka...

stefi_k
21. jún 2020

Napiš aspon mesto odkial si. A to chces dat dieta 6 ročne aj na husle aj na akordeon ,

miroslava72
21. jún 2020

@maculka8 pozri ZUŠ alebo Súkromné ZUŠ v Trenčíne. Za mňa vynikajúci p.učiteľ Miroslav Hulín - husle SZUŠ Gagarinova Tn.

leuchtturm
21. jún 2020

Arbetova, skola Adia.

maculka8
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculka8
autor
22. jún 2020

@leuchtturm prosim nemáš tam skúsenosť... Viem že oni mali aj súbor ..to ešte funguje?dakujem

leuchtturm
22. jún 2020

@maculka8 to zu su roky, co som tam chodila, aj na klavir, aj som hrala v subore. Ta pani vie hrat hadam na vsetko, mozem odporucat. Nasi ma ku nej poslali ako ku poslednej moznosti, pretoze som si nevychadzala s ucitelmi klavira inde. (Tiez nemam bohvieaky hudobny sluch, ale ta pani nado mnou nezlomila palicu 😀) Kedze dlhodobo nezijem v Trencine, nemam prehlad, ale co som kukala na internete, jej hudobna skola stale existuje. Si tam zavolaj a informuj sa.

katuskapd
22. jún 2020

Moj syn chodi do Zus Nemsova,oni ale aj chodia po inych skolach,konktetne viem v Turnej a v Drietome. Syn chodi na husle k pani ucitelkej Sirotnej a je fakt vyborna ,ma velku trpezlivosť. Maju aj tanečný súbor. Potom je este Zuska ako je park,ale na tu neviem povedat recenziu.

mabella
22. jún 2020

Ahojte. Prosim vas, je v TN moznost dat dieta na nejaku hudobnu predpripravu od 4 rokov? Alebo nejaky sukromny ucitel, ktory by mi maleho zobral? Dakujem za kazdu radu.

maculka8
autor
22. jún 2020

@katuskapd Ďakujem 🥰

maculka8
autor
22. jún 2020

@leuchtturm ďakujem 😉😍

sonamaradikova
27. aug 2020

@maculka8 super sú aj huslicky ale sú aj náročnejšie