Gynekolóģ v Trenčíne

baru2
28. okt 2021

Dobry večer,,, chcela by som sa vas spytat na nazor. Dr kotlebova , verzus dr. LADECKA ? Popripade nejaky naozaj dobry gynekolog v Trencine? Dakujem

matka412
28. okt 2021

@baru2 ahoj, ja chodím pani dr Kubalovej a 100% odporúčam, veľmi dobrý a ľudský prístup

baru2
autor
28. okt 2021

@matka412 ahoj, dakujem za skusenost, viem ze nove pacientky z mojho okolia neberie , :/ a znama tam nemala dobru skusenost. A tym ze mam nejake problemy by som chcela niekoho kto je odbornejsi alebo ako to povedat. Bola mi zatial odporucena dr ladecka ale este neviem ci berie novych pacientov . A rada by som pocula viac nazorov.

matka412
28. okt 2021

@baru2 samozrejme, no ja k dr Kubalovej chodím 15 rokov, keďže ona je aj detská gynekologička .. ale tak ona má plno veru, vždy čakám na preventívnu aj 3-4 mesiace. A nie každému sadne 🙂 A predsa každí gynekológ musí byť odborník 🙂

baru2
autor
28. okt 2021

@matka412 ved ano kazdy je odbornik 🙂 inak by nebol doktor 🙂 ale je vela ,,odbornikov,, 🙂 a kedze teraz nejde len o mna tak by som bola rada keby to bola naozaj dobra dr 🙂

vevericka124
28. okt 2021

@baru2 Ja chodim k ladeckej a som spokojna, povie co robi, vysvetli ked sa spytam. Da sa obkednat aj na presnu hodinu v poobednych hodinách.

baru2
autor
28. okt 2021

@vevericka124 to by mi tiez to objednavanie vyhovovalo a hlavne to za to je tu kusok a nemusim lietat do teplic :/

mimik94
28. okt 2021

@baru2 ja som chcela ísť k Ladeckej pred 2 rokmi a nebrala nové, neviem ako teraz. Mne vtedy odporučila dr. Žáčikovú a som a ňou veľmi spokojná.

daniela.ho
28. okt 2021

Ja odporucam dr Ladecku, mne velmi po pomohla ked som mala zdravotne problemy

momi86
28. okt 2021

@baru2 tiež chodím k dr.ladeckej a odporúčam....veľká spokojnosť

dada011
29. okt 2021

Ja k Dr. ŠTRBAVEJ a som spokojná 🙂

baru2
autor
29. okt 2021

@dada011 🙂 o takej som ani nepocula 🙂

baru2
autor
29. okt 2021

@daniela.ho
@momi86 dievcata, myslite ze ked tam pridem zeby ma zobrala? Rozmyslam zeby som sa tam dnes zastavila. A poprosila by som ju .

baru2
autor
29. okt 2021

@mimik94 och... no to dufam ze ma zoberie :( mala by som to aj blizsie . Keby mam tehotenstvo v pohode tak neriesim prestup ale kedze su komplikacie tak nechcem nic zanedbat. :/ som z toho dost nervozna ze tam pojdem prosikat ale za skusku snad nic nedam

katuskapd
29. okt 2021

Ked si tehu,myslim,ze žiadny nezoberie ☹ ale možno sa mýlim. Držím palce.

greeetas
29. okt 2021

Aj ja odporucam Strbavu

baru2
autor
29. okt 2021

@katuskapd toho sa bojim tiez ale som len na zaciatku. Pred 10 rokmi som tiez takto prechadzala :/

daniela.ho
29. okt 2021

@baru2 skus len zavolat a poprosit, popripade ma aj mail a reaguje rychlo a odpisala by ti samotna dr. Teraz pracuju len na objednanie a minule ked som tam bola tak sestricka hovorila ze treba vzdy zavolat ked chces prist. Aby sa im tam pacientky nehromadili. Velmi milu sestricku ma aj, ale uz isla teraz tusim na matersku, mala by tam byt uz nova

baru2
autor
29. okt 2021

@daniela.ho mail na nu nemas ja som nenasla :/ bola som osobne ale len so sestrickou. Ak by som mala mail skusim dr este. Dakujem moc

baru2
autor
29. okt 2021

@daniela.ho je tam starsia sestricka ale tiez velmi mila

daniela.ho
29. okt 2021

@baru2 pozeram ze uz ani na stranke nemaju uvedeny mail. My sme si pisali cez gynvia@gynvia.sk ale to bolo a 4-5 r dozadu

baru2
autor
29. okt 2021

@daniela.ho skusila som uvidim 🙂 dakujem moc

kkovacovak
29. okt 2021

@baru2 a o Stanke Žáčikovej si neuvažovala? Tá berie stále nové pacientky

baru2
autor
30. okt 2021

@kkovacovak ta sa kde prosim nachadza? Ani som o nej nejak nepocula, aky ma pristup? A pri zdravotnych problemoch? 🙂 dakujem

nikuska625
30. okt 2021

Aj ja odporúčam Štrbavú 🙂

baru2
autor
30. okt 2021

@kkovacovak pozeram si ju idem pozriet este nejake recenzie a skusim jej napisat 🙂 paci sa mi ze ma aj 4d a robi prvotrimestralny scrining zeby som nemusela behat kade tade

kkovacovak
30. okt 2021

@baru2 je veľmi zlatá a rovnako aj sestrička. Presne tak, všetko si robí sama a nemusíš nikam chodiť. Ani po 36tt do nemocnice na poradne.

baru2
autor
30. okt 2021

@kkovacovak juu no papiere vytlacene idem vypisat :D dakujem moc

kkovacovak
30. okt 2021

@baru2 stačí keď tam zavoláš a sestrička si ťa pozve. Dajú lístok pre pôvodného gynekológa ktorému to len pošleš a on pošle tvoju dokumentáciu.

zuzu1304
30. okt 2021

@baru2 pokiaľ viem strbava neberie nové pacientky

baru2
autor
30. okt 2021

@kkovacovak poslala mi odkaz ako spravit prechod k nim, dalo sa mailom poslat anamnezu plus je tam papier pre terajsu dr. V utorok k nej zbehnem pre kartu alebo co mi da a hned aj novej podpisat ci treba 🙂 dakujem moc vyzera velmi zlata uz sa tam tesim 🙂