Dobré lokality v Trenčíne

1. jan 2022

Ahojte, u nás v meste mame take že dobre sídliska, lokality, dobre sa tam býva, je tam dobrá dostupnosť do centra a take, kde ľudia radia sa radšej nestahovat, u nás je napríklad jedno na kopci, zle sa tam parkuje, bytovka na bytovke a ďalšie napríklad kvôli osadenstvu čo tam býva. Chcela som sa opýtať tých, čo poznajú dobre Trencin, ktoré lokality tam sú tie dobre a ktoré sú tie, kde by ste radili sa nestahovat. Vôbec to tam nepoznám, ani nemám známeho odtiaľ. Dakujem 🙂

savoya
2. jan 2022

Jednoznacne cast Tn Sihot je dobra lokalita a kde by som nechcela byvat je cast Juh v Tn.

jaja1979
2. jan 2022

Ak chces viac info, ozvi sa mi do IP. Bývam pri TN

podobova15
2. jan 2022

Ja som bývala na soblahovskej a pre mna super kúsok do centra, škola, škôlka, blizko do centra.

sashenka222
2. jan 2022

Za mna tiez Soblahovska. Plna obcianska vybavenost: skoly, skolky, blizko do centra, nemocnica, restauracie, obchody...

olinka_ja
2. jan 2022

Cely život som bývala na Sihoti a až keď som sa presťahovala na Soblahovsku som pochopila cco to je mať všetko po ruke. Za mna je Soblahovská úplne super, je tu všetko Brezina, hrádza, ihriská, športoviská, obchody, nemocnica, pohotovostná lekáreň a v neposlednom rade je obrovská výhoda prístup na diaľnicu, kvôli čomu som aj sihot opustila.

stanullka9
3. jan 2022

@savoya môžem vedieť prečo ??

jajka78
4. jan 2022

Sihoti je ako 2 možnosť. Časť Soblahovska je najviac. JUH len ako krajná moznost

poslednepogo
4. jan 2022

Aj Zámostie je dobré, pri Váhu, Noviny, Dlhé hony

victory1
4. jan 2022

Za mna tiez Soblahovska a okolite ulice..na Juh by som nesla

jankastefo
6. jan 2022

ahoj, ja som bývala na Sihoti, Soblahovskej a momentálne na Juhu (tu som aj vyrastala). Za mňa top Soblahovská a osobne som spokojnejšia viac na Juhu ako na Sihoti. Je to samozrejme tiež o konkrétnej časti Juhu ;)