Detský pediater v Trenčíne

poslednepogo
24. jún 2020

Ahojte, prosím Vás aký je dobrý detský lekár/ lekárka v Trenčíne, kde by nás zobrali? Čakám prvé dieťatko - koniec august/september. A absolútne neviem ako to chodí s detskými lekármi. Ja osobne po doktoroch moc nechodím. Ďakujem pekne 🙂

mima1
24. jún 2020

Skus podla obvodu kam patrite.. kde byvas?

laura164
28. jún 2020

@poslednepogo mala by zobrať podľa obvodu, inde ju nezoberú, lebo všetci sú plní

mima1
28. jún 2020

@laura164 tak este sa najde niekto urcite len treba volat. My tiez nespadame pod nasu terajsiu a zobrala aj starsieho aj teraz mimino co mam.
Ale obvod bude asi naj

poslednepogo
autor
8. júl 2020

@mima1 No bývam v Chocholnej

adrianaolsova
21. júl 2020

Aj mňa by toto zaujímalo. Ja bývam v Neporadzi, čiže nie priamo v Trenčíne. Tak neviem, kde spadám. A tiež budem zháňať pediatra. 🙂

kubkovamama
21. júl 2020

@adrianaolsova podľa obvodu, väčšinou majú ale všetci plno, na stránke TSK je zoznam všetkých ošetrujúcich lekárov. Nás podľa obvodu nevzali, bolo to cca pred 4rokmi, obvolala som čo sa dalo, nakoniec mi vzala syna aj novorodenu úplne mimo doktorka. Záleží od ochoty

m.a.r.t.i.n.a
24. júl 2020

@poslednepogo Ahoj, ja som zhanala pred 3 tyzdnami, cez znamych, aj som obvolavala, vsetci plní, nakoniec ma musela zobrat tá, ku ktorej spádovo patrím.

slavka234
2. aug 2020

@adrianaolsova ahoj, v trenčianskom jastrabi je teraz od júna Nová detská lekárka MUDr Bacova sa mi zdá že sa volá. Keď si z neporadze tak ku nej podľa obvodu alebo v Motesiciach. .ale kocky aj od nás z Mitic neporadze aj z motesic pár chodia v Trenčíne do Juzanky..my osobne k dr Opoldusovej a hneď vedľa je mladá doktorka Štorcelova kľudne napíš ip . pekný deň

adrianaolsova
2. aug 2020

Ďakujem krásne za tipy a rady. Budem obvolávať. 🙂

poslednepogo
autor
3. aug 2020

Ahojte a MUDr. Stloukalova Drietoma nemáte niektorá skúsenosti? Ďakujem

tayluska
5. aug 2020

@poslednepogo niekto si ju chváli, ja som rada, že sme od nej odišli

emiliamilka
16. aug 2020

V Trenčíne Menhertova je výborná lekárka a ma úžasnú sestričku ... Je súkromná ale zazmluvnena s každou poisťovňou .. má aj web tak si pozrite 🙂

nika82
1. sep 2020

sestra chodi s detmi Opoldusovej a cista katastrofa

poslednepogo
autor
1. sep 2020

@emiliamilka ďakujem, volala som tej Menhertovej a vezme

baluinka
13. okt 2020

Baby a ako prosím zistím, do akého obvodu patrím? 🤔

nika82
13. okt 2020

@baluinka len zaklikni 1 zo 4 moznosti potom vypis mesto alebo obec a ono by ta to malo zaradit
https://www.e-vuc.sk/tsk/zdravotnictvo/kto-je-m...

baluinka
13. okt 2020

@nika82 ďakujem pekne 🙂

zuzika_1
15. jan 2021

Ahojte, prosím Vás viete mi poradiť nejakého dobrého pediatra v Trenčíne, ktorý berie nových pacientov? Veľmi pekne ďakujem za odpovede

zuzika_1
15. jan 2021

Ahojte, prosím Vás viete mi poradiť nejakého dobrého pediatra v Trenčíne, ktorý berie nových pacientov? Veľmi pekne ďakujem za odpovede

zuzika_1
15. jan 2021

Ahojte, prosím Vás viete mi poradiť nejakého dobrého pediatra v Trenčíne, ktorý berie nových pacientov? Veľmi pekne ďakujem za odpovede

slavka234
15. jan 2021

@zuzika_1 skús sa pozrieť na internete pod koho spadas

zuzika_1
18. jan 2021

Ahojte viete mi dať nejaké recenzie na MUDr. Slávku Bucovu? Poznáte?

slavka234
18. jan 2021

@zuzika_1 vy ste z Jastrabia? Ona má ambulanciu tam. Prebrala ju po dr. Harinekovi.Niektori si ju chvália iní nadávajú ťažko povedať. Nemusí byť zlá možno je len svojská.

matiska15
11. sep 2023

@mima1 u koho ste prosim

matiska15
11. sep 2023

@zuzika_1 dobry den u akeho pediatra ste prosim skoncili