Berie MUDr. Jankovský nové pacientky?

nikolca
4. aug 2023

Ahojte prosim vas neviete či berie nove pacientky?plati sa u neho za vyšetrenie?na stranke som čitala akesi ročne členstvo tušim 50euro to musim mať?ja chodim k Samelovi u neho platim pri prehliadke 10 euro na preventivke ale v poslednej dobe je akysi divny chcem ho zmeniť

andreakotesova
4. aug 2023

Manželka sa mu nevydarila, ale on je top odborník 👌

ptvw
4. aug 2023

@andreakotesova skôr ex sa nevydarila, nie manželka 🙂

nelca0510
5. aug 2023

@nikolca skvelá voľba. bola som u neho na operácii aj na pohotovosti v nemocnici PN. Zavolaj tak,poplatok je aký píšeš a pýtaj sa k nemu,lebo je tam ešte jedna lekárka.

vandica
5. aug 2023

@nikolca myslím, že berie nové pacientky. A ten členský poplatok to je dobrovoľné, a slúži napr na to, že nemusíš čakať, ale vezmú ťa prednostne. Úprimne, ale mám pocit, že už sa tak nevenuje pacientkam ako kedysi. Má tam aj druhú doktorku, a keď idem od nej, tak som taká spokojnejšia, venuje sa mi úplne inak. Ale odborník čo sa týka zákrokov atd,.to určite je.

kaktusik007
5. aug 2023

@andreakotesova 🤣🤣🤣🤣
@ptvw v case fatimy boli spolu, zaplatil za nu kauciu 100 tisic ak si dobre pamatam.... takze rozvod by som brala s rezervou 🤔

kaktusik007
5. aug 2023

k jankovskemu --- posunulo sa to za tue roky co som u neho k horsiemu, ale to je tym mnozstvom pacientiek.... pristup je ok... ja platene clenstvo nemam, napriek tomu nemam pocit ze by som cakavala teraz uz nejako dlho, aj cakaren je uz o nieco prazdnejsia ako kedysi...

k tej doktorke ------ pozor na nu, uplatnuje si vyhradiu vo svedomi a odmieta predpisovat aj antikoncepciu 🤦‍♀️ preco studovala teda gynekologiu a co vobec robi lekarku fakt netusim, ale ked som toto zistila ma to tak vytocilo, ze dovi dopo.

ocicko89
5. aug 2023

@kaktusik007 že pozor na ňu 😂 za prvé študovala medicínu , a za druhé má na to právo , takze antiku vám klidne predpise jankovsky ! Gynekologia nie je o antike 🙂

andreakotesova
5. aug 2023

@ptvw v tom čase to bola manželka.

nikolca
autor
5. aug 2023

Kočky ďakujem a prosim vas robi aj sono prsnikov?

jesenzima
5. aug 2023

@nikolca sono nerobí on, ale dá sa u nich objednať, tuším raz týždenne tam chodí dr a robí sono, ale za
poplatok.

kaktusik007
5. aug 2023

@ocicko89 nerozumiem katolicky zalozenym lekarom - gynekologom. Uz uplatnovanie vyhrady svedomia pri interupcii ma dviha zo stolicky --- ak urobit potrat vadi svedomiu, ma studovat inu specializaciu. A uplatnovanie si vyhrady vo svedomi pri antikoncepcii je nonsens.

touto logikou by si vyhradu vo svedomi mal potom uplatnovat aj napriklad chirurg, svedok jehovov, lebo ved proti jeho presvedceniu je podavanie transfuzii.... 🤦‍♀️

ptvw
5. aug 2023

@andreakotesova aha ja práve bola zmätená ktorú myslíš keď si napísala manželka lebo ta terajšia nemám pocit ze sa nevydarila

kornelies
5. aug 2023

@kaktusik007 Transfuzia je nevyhnutnost, antikoncepcia nie. Su zeny, ktore odmietaju umele hormony, preco by nemal byt odbornik v tejto oblasti, ktory s nimi suhlasi.

subartic
15. aug 2023

@kaktusik007 ja by som sa nad tým nepohoršovala ( nie som veriaca ), tak je presvedčená že gynekológia slúži na podporu života a nie na jeho marenie. Taktiež antikoncepciu ak sa teda bavíme o klasike nemusí predpisovať z dôvodu nie nejakéo fanatizmu aby sa rodili deti kade tade ale je presvedčená že škodí proste zdraviu a okoliu. Zo zákona má na to právo .
V Ružomberskej pôrodnici istého času malo celé gynekologické oddelenie uplatnené výhradu svedomia , jednoducho sa tam interupcie nevykonávali . Neviem ako to je teraz ale tak 3-4 roky dozadu to tak bolo .

lenushka001
20. sep 2023

@kaktusik007 dobry den, ja len chcem povedat, ze som velmi spokojna s MUDr.Minarikovou, je velka profesionalka, a na vyhradu vo svedomi ma pravo. Nejde len o veriace pacientky, ale je aj vela neveriacich pacientiek, ktore odmietaju HAK, takze super, ze u nej sa to da aj inak. Venuje sa aj neplodnosti prirodzenym sposobom, aj sa da s nou poradit ohladom prirodzeneho planovania rodicovstva, ako alternativa k HAK, ktora ma vela neziaducich ucinkov.
Mate stale na vyber, nemusite na nu kydat, proste k nej nemusite chodit, ked vam to nevyhovuje, slobodne si mozete vybrat gynekologa. Ja ju ale odporucam. 🙂
Ja som tiez lekarka, a suhlasim s tym, ze gynekologia a vseobecne medicina, je urcena na podporu zivota, ved sme zlozili Hippokratovu prisahu, v ktorej je to jasne napisane, takze skor by som sa zamyslala nad inymi lekarmi, preco ju nedodrzuju…

kaktusik007
20. sep 2023

@lenushka001 ja na nu nekydam - ja nerozumiem lekarom, co sa rozhodnu pre gynekologiu a potom si idu uplatnovat vyhradu voci svedomiu pri potratoch ci ako ona este aj pri antikoncepcii. To je naozaj podobne ako ak by chirurg, anesteziolog, gastroenterolog ci ktokolvek kto operuje cloveka, bol Svedok Jehovov a odmietal by podat pacientovi pri operacii transfuziu, lebo jeho viera je nastavena proti tomu. Akoze pardon, to kde sme. -

lenushka001
20. sep 2023

@kaktusik007 Myslim, ze sa neda porovnavat nepodanie transfuzie a odmietnutie HAK ci odmietnutie vykonat potrat.
Ja sa nechcem vobec hadat, len som chcela obranit tuto pani doktorku.
Precitajte si Hippokratovu prisahu ;)