Baby plávanie v Trenčíne

simona082
15. aug 2024

Ahojte, prosím vás neviete, či ešte berú do Hups baby club detičky na plávanie? Písala som mail a neodpisujú, tak neviem, či mám správny. Malý má 4 mesiace a chceli by sme začať. Prípadne kde inde v TN sa ešte dá chodiť? Alebo kam odporúčate? Ďakujem 😊

bubo35
16. aug 2024

@simona082 že sa tam strašne dlho čaká aj pol roka, ja som tam písala pred mesiacom a pol a ešte sa my neozvali

bubo35
16. aug 2024

@simona082 ahoj akurát som tam volala a že stačí vypísať prihlášku na ich stránke a oni keď budú otvárať vašu vekovú kategóriu tak sa ozvú, mne povedali že tak za mesiac až dva že určite sa dostaneme na plávanie

7kikuska7
16. aug 2024

Mala sa narodila v marci 2023 , v auguste som vyplnila prihlášku a nikto sa neozval, v decembri mi prišla SMS , či stále máme záujem chodiť plávať, odpísala som,že áno... že budú v novom roku otvárať kurzy, pol rok za nami a stále sa nikto neozval.

tiika
16. aug 2024

@simona082 ešte môžeš skúsiť baby Club Bublina, majú kurzy na Sihoti v MŠ Slimacik

simona082
autor
16. aug 2024

@bubo35 no môžem ja aktualizovať mail keď som včera pisala😀 a do akej vekovej idete vy? A odkedy sa vlastne dá? Ja by som asi tak na jeseň chcela to bude mať 5-6 mesiacov.
Jej tak super 😊 ďakujem za info, pojdem to kuknut a vypisat 😊

simona082
autor
16. aug 2024

@7kikuska7 fúú, no ja by som tam asi volala uz davno🙂 uvidíme ako my dopadneme teda.

simona082
autor
16. aug 2024

@tiika a to funguje prosím? Lebo na stránke mali info z 2014. Možno teda majú inú. Tak potom som to už ani nekukala.

7kikuska7
16. aug 2024

@simona082 zachviľu sa nám má narodiť druhé, takze som sa na to vykašlala a s malou sme od decembra začali chodiť do hybka do Zlatoviec sú tam také cvičenia s detmi od malička takže aktivitu 1x týždenne sme našli 🙂

tiika
16. aug 2024

@simona082 teraz cez leto je zatvorené, no myslím, že od septembra začnú nove kurzy. Od pol roka do… všetky možné kategórie. Stránka je asi stara, neviem či fungujú na FB. My k ním chodíme už tretí rok.

simona082
autor
16. aug 2024

@7kikuska7 viem, viem🙂 tam by mi mala ísť robiť kamarátka, tak možno skúsime aj to 🙂

simona082
autor
16. aug 2024

@tiika no ved práve, že nájsť mi ich našlo ale nič aktuálne. Tak super, ze je ešte niečo v TN, keby nevyjde Hups. Lebo chodiť do Teplíc ci kde je to ešte sa mi moc nechce, to máme úplne iným smerom.

bubo35
16. aug 2024

@simona082 ja som tiež čakala ale račej som skúsila zavolať a zdvihla to taká príjemná pani že sa nemusíme báť že sa dostaneme na plávanie že majú ďalšie miesto keď je veľký záujem, my máme teraz 7 mesiacov tak verím že sa v tom 9 najneskôr dostaneme, v hupse tuším majú že od 3 mesiacov, no 5,-6 mesiacov je tak akurát, nemáš začo snáď nám to vyjde

simona082
autor
16. aug 2024

@bubo35 no dúfam, že vyjde🙂 ked bude na jeseň tak pochmúrne tak bude zmena niekde 1x za týždeň vyraziť 😀 aj na moju psychiku😀😀 este sa spytam, ta prihláška to je len to ze vyplním meno dieťaťa a dátum narodenia, moje meno a kontakt hej? Prišlo mi ešte na mail, ze si to mam overiť na tel čísle ale nechcem tam uz volať piatok poobede, zavolám v pondelok🙂

fineta
16. aug 2024

@simona082 s malou som chodila 23 km do Teplíc do Panorámy... Nebolo to najlacnejsie, ale neľutujem. Účel to splnilo. Pláva sama a voda je pre ňu absolútne prirodzené prostredie. Krásne sa tam naučila. Mala 5m a absolvovali sme 3 kurzy. Potom prišla korona a bolo po plávaní. 🙄

simona082
autor
16. aug 2024

@fineta no my bývame medzi NM a TN..síce bližšie k TN ale nechce sa mi moc dochádzať až do Teplic hlavne v zime, keďže nám to akurat na zimu vychádza 😑 ale keby nie je v TN voľno uvažujem, že by sme išli aj tam.

bubo35
16. aug 2024

@simona082 ano aj pre nás by to bola príjemná zmena ísť občas medzi ľudí 🙂 a malá vyzerá že má vodu strašne rada, áno a potom my spomínala že oni sa ozvú a dohodnú doplnia sa ďaľšie veci, no mne už nič neprišlo asi preto že som to vyplnila hneď potom ako som jej volala, ja myslím že v pondelok to bude ok keď zavoláš

simona082
autor
16. aug 2024

@fineta kukla som len tak, že koľko by sme to mali my km, lebo nikdy mi to nenapadlo počítať...a tiež 23🙂