Autoškola na automat

17. jan 2023

Ahojte, odporučíte mi prosím autoškolu v TN ktorá robí jazdy aj na aute s automatickou prevodovkou?potrebujem len pár kondičných... ďakujem

joja101
17. jan 2023

Môžeš mi povedať, prečo práve automat? Ako ani neviem, že autoškoly ponúkajú aj takéto možnosti

beata_k
17. jan 2023

@joja101 Ano ponukaju. Ale nie je to stastna volba.

klarissa25
17. jan 2023

@joja101 ponúkajú, ale potom môže jazdiť len na automate... ja by som teda automat nechcela...milujem šoférovanie, s preradzovanim...😅😅

mk1111111111
17. jan 2023

Ale ona asi ma VP, chce len kondicne jazdy
@klarissa25
@beata_k
@joja101

amiaja
17. jan 2023

Treba sa popytat.. ja som si robila autoskolu este v dobe kamennej na manualy 😀 roky som potom do auta nesadla az som si pred par rokmi kupila automat a odvtedy soferovanie milujem 🙂

klarissa25
17. jan 2023

@mk1111111111
@amiaja môže byt. To nič nemení na tom ze ak niekto robí autoškolu na automate môže jazdiť len na nom, mimo otázku autorky

beata_k
17. jan 2023

@mk1111111111 Nepisala som autorke 🙂

amiaja
17. jan 2023

@klarissa25 ved ona asi chce jazdit na automate preto sa na neho pyta

klarissa25
17. jan 2023

Každopádne myslím ze pre autorku je najideálnejšie pogooglit prípadne si odvolať autoškoly v jej okolí

victory7897
17. jan 2023

Ja si myslím že na automat nepotrebuješ kondične jazdy, keď si robila VP na manuál, vyhodene peniaze .keď máš auto k dispozícii, sadni a choď keď je najmenšia premávka, najprv jednu trasu a späť domov.. naučíš sa sama všetko keď poznáš značky a pravidlá a nesi úplne mimo misu 🙃🙃🙃🙃

kaajuiaatko
17. jan 2023

autoškola Havran má automat a úžasného inštruktora 🙂 skús si zavolať

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
17. jan 2023

@klarissa25 ja píšem jasne že iba kondičné= logicky vodičský už mám......

autor
17. jan 2023

@kaajuiaatko ďakujem za odpoveď na konkrétnu otázku,aspoň niekto číta s porozumením 🙏🙏

autor
17. jan 2023

@victory7897 áno možno je to zbytočne ale ja od doby kedy som robila vodičák som nesoferovala roky a nemám sa od koho momentálne učiť čiže potrebujem zmaknut na jazdách aspoň parkovanie..plus nebudem mať zodpovednosť iba za seba v aute ale aj za deti takže ak mi to len v tomto pomôže,aj to je dobré

victory7897
17. jan 2023

A parkovanie už vôbec nie ,to ich naučené medzi kuželkami nemá nič spoločné s realitou..automat sa nemáš od koho učiť..veď to len sadneš a ideš , ked máš auto prečo nejdeš?

autor
17. jan 2023

@victory7897 nemám, mala by som ísť o týždeň kúpiť

amiaja
17. jan 2023

Soferovala si niekedy automat? Fakt to nic nie je. Tiez som roky nesoferovala a ked som sadla do automatu tak som proste isla. S manualom sa to neda porovnat. Zacni cez vikend ked je mala premavka. A co sa tyka parkovania tak to chce prax.
Ak si ale myslis ze kondicne jazdy ti treba tak vyskusaj. Podla mna uz po 2-3 uvidis ze to zvladnes.

autor
17. jan 2023

@amiaja iba raz asi 15 min keď som bola pozerať jedno auto ale som ho nekúpila. Ale to som šla viacmenej na rovnej ceste. Viem že je to asi smiešne ale fakt si to potrebujem skúsiť už len skrz tie deti aby som pri nich kiksy nenarobila

ivka225
17. jan 2023

Pred par rokmi som si kupila auto s automatickou prevodovkou. Zial nedalo sa ina ako ist si ponho a potom na nom domov 400 km. Prvych 50 to bolo dost nezvykle, isla som ale velmi pomaly a opatrne, potom to bolo stale lepsie a v druhej polovici cesty som uz v tom aute bola ako doma. Neboj sa.

autor
17. jan 2023

@ivka225 ďakujem,šla si úplne sama či s niekým? Ja si práve mám ísť po auto,nie sice až tak ďaleko ale sama tak mám aj z toho riadne bobky

ivka225
18. jan 2023

Uplne sama. Najprv chvilka hore dolu po prazdnom parkovisku a potom uz opatrna na prazdne okresne cesty ... a o chvilku uz aj dialnica. Nie je to nic hrozne, naozaj.

mnamko
15. feb 2023

Kolko stoja kondičné jazdy? Ďakujem