Výučba vodičského preukazu na automat - Trebišov

7adina7
9. okt 2020

Ahojte neviete náhodou robí niekto v Trebišove výučbu vodičského preukazu na automat? Ďakujem 🙂

typa
11. okt 2020

@7adina7 akoze myslis, ze bynsi nemusela radit? Asi nie, ale v principe ide v autoskole o to, naucit sa spravat v premavke, cize ak sa naucis popritom este radit, nebude Ti to na skodu. Potom.si uz kludne jazdi s automatickou prevodovkou

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bashawelle
11. okt 2020

@miriam11 je mozne urobit si vodicak cisto na automat. Vid tu napr. http://www.autoskola-ficker.sk/o-autoskole-fick... . Urcite to maju viacere autoskoly. Vo vodicaku je potom vyluka na manual, ak chce clovek soferovat manual, musi si dorobit skusky. Tvoj prispevok znie trochu utocne. Stacilo doslova 30 sekund googlenia a vedela by si, ze to mozne je.

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
7adina7
autor
11. okt 2020

@miriam11 ďakujem 🙂 rozmyslam 🙂 jednoduchá otázka jednoducha odpoveď 🙂 ak neviem odpovedať nezapajam sa do diskusie 🙂 nie v zlom 🙂 výučba na automat existuje 🙂 už som si zistila v Trebišove ju mal pán Repovsky 🙂 žiaľ z dôvodu malého zaujmu je zrušená 🙂 najbližší výcvik je v Košiciach 🙂 netreba stále urážať 🙂 a pri mojej otázke som absolutne nečakala nejaký útok škoda

luxus10
13. okt 2020

@7adina7 ja by som si vybrala taku AŠ , ktora ma vo vozovom parku aj klasic. prevodovku, aj automat, tak budes mat kompletny vodicak, a zajazdis si aj na automate, ale skusky budu na manuale....neviem, ci si v tv budes moct vybrat...

chudovanovamonika
12. júl 2022

@miriam11 ale existuje . Spravíš si VP na automat ale nemôžeš riadiť manuál. Existuje to aj na sk . Práve sa naň chystám. Je to to iste akurát sa učíš len s automatom.

beata_k
12. júl 2022

@chudovanovamonika A je to zapisane aj vo vodicaku? Ze len automat?

bashawelle
12. júl 2022

@beata_k je to tam v podobe "harmonizovaneho kodu", tak uvadza policia. ak chce potom clovek manual, musi si skusky dorobit.

beata_k
12. júl 2022

@bashawelle ok, dik za info

bashawelle
12. júl 2022

@beata_k len to uvadzam, co som nasla. ja mam klasicky vodicak, tak netusim, ako ma ten "harmonizovany kod" vyzerat

mondolina
12. júl 2022

ja by som teda už chcela komplet vodičák, nikdy nevieš kedy budeš musieť riadiť aj manuál.

blondinka95
12. júl 2022

@beata_k ja to mám tiež, je to tam niekde vzadu zaheslovane ale podľa mňa by ani policajti nevedeli čo za kód to je 😂 zastavili na len raz a toto neskúmali

beata_k
12. júl 2022

@bashawelle Ja mam uz davno len ma to zaujalo, ze sa to moze uvadzat vo vodicskom preukaze.

beata_k
12. júl 2022

@blondinka95 mozno ani nevedia, ze nieco take existuje 😃

blondinka95
12. júl 2022

@beata_k tak myslím že vedia 🙂 mne to tam inak skoro zabudli zapísať 😂 a minule sa ma kamoš pýtal ako to vyzerá a on to na tom mojom vodičáku ani nenašiel

chudovanovamonika
18. júl 2022

@beata_k samozrejme