Škôlka na ulici 1. decembra

1. sep 2023

Mamičky, idú vám detičky do skôlky na 1.decembra? Všade čítam, čo všetko treba do škôlky odniesť a nám na rodičovskom nepovedali nič (myslim tým hygienické potreby atď.), na ich stránke je len napísané uteráčik, prezúvky, paplón + vankús, obliečky, hrebeň, kefka, náhradné oblečenie.
Do iných škôl už mamičky nosili všetko predčasne a ja som sa asi neskoro zobudila.
Povedia nám v pondelok, čo treba okrem toho základu, alebo je niekde na škôlke zoznam? Alebo ak niekto o niečom vie, prosím napíšte. Ďakujem

martul
1. sep 2023

Až v decembri?😊😁

zenae
1. sep 2023

@martul V Trebišove je ulica 1. decembra (v ten deň bolo oslobodené mesto) a na tej ulici je materská škola. 😉

reanda
1. sep 2023

to uz sa do skolky nosia aj podusky a paplony? 🙄

saska.j
1. sep 2023

Povedia vám ale väčšinou sa nosí ten základ toaletný, vreckovky, uteracik, mydlo.

saska.j
1. sep 2023

Toto je na stranke

autor
1. sep 2023

@reanda áno nosia 🙂

autor
1. sep 2023

@saska.j toto som videla, ale tak o hygienických ani zmienka...

saska.j
1. sep 2023

Tak majte nachystané to čo som napisala: toaletný, servítky vyťahovacie, potom klasické vreckovky, mydlo tekuté, niekde aj vlhčené pýtajú.

martul
1. sep 2023

@zenae no smejem sa, ja som to úplne inak pochopila, rozmy že načo chystá veci keď nastupije v decembri do škôlky 🤦😊

autor
1. sep 2023

@saska.j Akože ja to mám doma nakúpené, len neviem, či to brať v pondelok alebo nie 🙂 aby som nebola za trápnu ak odnesiem alebo za blbca ak neodnesiem 🙂 Ale nemal by byť problém, ak by som neodniesla ale odniesla pri vyzdvihnutí dieťaťa zo škôlky však?

autor
1. sep 2023

@martul mohla som napísať, že škôlka na ulici 1.decembra 😁

saska.j
1. sep 2023

V pohode môžte aj poobede keď vyzdvihnete dieta

slavomira236
1. sep 2023

Sak rano do edies dieta bude urcite v satni oznam co budu deti potrebovat. Ak nie tak mas jazyk opytas sa
Ked prides po dieta donesies. U nas najmenai chodili prve 2dni len na 2 hodiny potom 2dni na 4hodiny mali sme adaptacny tyzden

autor
1. sep 2023

@slavomira236 Dobre dobre, ja len, či mi niečo neušlo 🙂 nám bolo povedané, že od pondelka normálne na celý deň, žiadne adaptačné 2 hodiny ani nič 🙂 tak uvidíme

slavomira236
1. sep 2023

Tak zober ten vankus paplon obliecky a poobede donesies zvysok. Aby mali doeta pod cim spat. Samozrejme pyzamo do skrinky nahradne pyzamo ponozky gatky/slipy. Ak mas dievca hreben

marianini17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
1. sep 2023

@slavomira236 Ďakujem 🙂

autor
1. sep 2023

@marianini17 Neviem, vraveli, uteráčik...iné nespomínali 🙂

marianini17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
1. sep 2023

@marianini17 Prečo? Veď, čo pamätám aj my sme v škôlke a škole mali uteráčiky 😁