Pôrodnica v Trebišove

barbara2024
24. sep 2024

Ahojte, chcela by som zistiť viac ohľadom pôrodnice v Trebišove, aké sú možnosti nadštandardných izieb, čím sú vybavené, aká je ich cena, a či ešte stále nie je možnosť epidurálnej analgézie.
Bola by som rada aj za nejaké súčasné recenzie🙂

oxxi
24. sep 2024

@barbara2024 napíšem ti len toľko.
Porodila som tam 2 deti.
Gynekologické oddelenie super, skvelý doktori, úžasná primárka, milé sestry, všetko tip top. No po porode co sa týka novoredeneckeho oddelenia horor....sestricky a laktacne zákerné, hnusne ženy, jedine pozitívum primár a doktorky, ale väčšinu budeš práve v kontakte so sestrickami.....jedna jediná taka mladá tam bola ľudská. Ja som mala obe pôrody cisárske, izby sú fajn si na izbe sama....rodila som naposledy v januári.
Žena práve po porode sa potrebuje cítiť fajn ..... co ti tie sestry ktoré sa starajú o tvoje dieťa neumožnia....stalo sa mi to po oboch pôrodoch......

andrejiik
24. sep 2024

@barbara2024 kludne si tam vies zavolat a dohodnut si prehliadku. Oni ti poukazuju izby a popytas sa na co treba.

barbara2024
autor
25. sep 2024

@oxxi ďakujem ti za odpoveď, takže vlastne všetky izby sú jednopostelové? a čo sa týka návštevy, môžu prísť na izbu ku mne?

oxxi
25. sep 2024

@barbara2024 myslím ze 6 x izba je jednoposteľová, ako vybavenie všetko fajn.....vlastná kúpeľňa, kanvica, chladnička, bola tam aj telka ale nebola zapojená..... Sú tak aj viac posteľové izby, ale tam dávajú výhradne "spoluobčanov", lebo tie izby doslova ničia.....
Áno návštevy su v pohode. 🙂
Ku večeru keď tam nie je hlavná sestra dokonca pustili na oddelenie aj moju staršiu dcérku, aby prišla pozrieť bračeka. 😁

barbara2024
autor
26. sep 2024

@oxxi ďakujem, už viem o niečo viac🙂