MUDr. Jozef Pajtáš - gynekológ v Trebišove

pellka
24. máj 2021

Zdravim najde sa tu niekto kto chodi k dr.pajtasovi nejake skusenosti?? Nedari sa nam otehotniet tak prave preto zvazujem zmenit gynekologa ten moj ziadna slava nakolko mam pcos a vobec to nechce riesit
Popripade ak viete nejakeho ineho dobreho gynekologa v Trebisove ..?

petka9
24. máj 2021

@pellka ja chodim k pajtasovi a 10000% spokojnost

saska.j
24. máj 2021

@pellka ja tiež k nemu chodím, zo začiatku mal toho veľa, veľa pacientiek a malo času na ne, teraz co som mala zdravotné problémy tak je úplne iný, hneď to riešil, na všetko mi odpovedal.

henka545
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pellka
autor
24. máj 2021

Dakujem aspon som
Kludnejsia 🙂

elenka.k
24. máj 2021

@pellka aj u mňa 👍

noemi2611
26. máj 2021

ja taktiez mozemmmm 1000000000% odporucit mne po gyn stranke velmi pomohol

tina191220
27. máj 2021

@pellka odporúčam Pajtaša aj za mňa 🙂

pellka
autor
27. máj 2021

@tina191220 Pajtas ale nema ambulanciu v nemocnici ze,,?? Ta adressa ktora je na nete je spravna
Čsl. armády?

henka545
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pellka
autor
27. máj 2021

@henka545 nemas presnu adressu? Si zo stanice zoberiem
Taxik aj tak pojdem autobusom

henka545
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elenka.k
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
saska.j
27. máj 2021

@elenka.k
@elenka.k áno tiež sa to vola oremus 🙂

elenka.k
27. máj 2021

https://www.oremussro.sk/sk/otp-banka.html
áno, v tej budove je aj banka OTP

@saska.j áno má pravdu

tina191220
27. máj 2021

@pellka pajtas nemá ambulanciu v nemocnici ale pri coop jednote ako je kruhový objazd a budova oremus tuším že sa to vola na prvom poschodí 🙂

pellka
autor
27. máj 2021

Dakujem baby 🙂

pellka
autor
27. máj 2021

Baby prosim vas este jedna otazka ked som volala do ordinacie tak mi bolo povedane ze sa Mam objednat dez ecasenku uz 2x som robila a ziadna sms mi neprisla .. tak neviem ze co mozno preto ze niesom ich pacientka tak to nepotvrdili ? Neviem .. alebo ze mam
Prist rano kym este bude cislo
Cas ma
Ze zacinaju o 6:00
O ktorej idealne tam ist aby som stihla cislo? Ak pridem na 7 je to neskoro ? Alebo mam volat sestricke ze som
Sa objednala online a .. ziadna odozva? Ci ist rano pockat idealnejsie? Nechcem byt otravna a to este ani pacientka
Niesom 🙈😃😃

saska.j
27. máj 2021

@pellka rano hned o 6tej je najlepšie a divne ze ti žiadna sms neprišla, mne príde stále,.

elenka.k
28. máj 2021

@pellka ja som tam bola minule už o 5:30 hod. radšej

tina191220
28. máj 2021

@pellka ja chodím tak na 7:30 🙂

zuzikbdz
28. máj 2021

@pellka odporučiť gynekológa v tv neviem sama tiež chodím k Pajtasovi ale ak by sa tu niekde našiel niekto iný a fakt dobrý tak by som šla od neho on sa nevenuje pacientkam ako by mal si myslím a viem aj z nielen mojich rôznych skúsenosti zrejme preto lebo si nabral dosť veľa pacientok..po ďalšie čo sa týka otehotnenia nám sa tiež nedarilo čiže nás poslal do centra sranda je tá že on ti neurobí žiadne poriadne vyšetrenia iba tie čo robí bežne a nie nejaké navyše o ktorých ty nevieš a sú spoplatnené čo nevadí takže to aby si si sama zisťovala aké vyšetrenia ti môže urobiť keďže sameho ho to nenapadne a ak ešte vie aký máte problém..dokonca tvrdil že som úplne v poriadku však jedno dieťa som už mala tak problém je u partnera on podstúpil rôzne nepríjemné vyšetrenia neskor sme sa dozvedeli že problém bol u mňa mala som infekciu ktorú mi zistili v centre a liečili mi ju.Otehotnela som umelým oplodnenim a teraz zas prirodzeným..keď bolo po vklade tak nám v tom centre povedali že sme mohli dieťa mať aj prirodzene..to však na začiatku tam ani len nespomenuli..

pellka
autor
28. máj 2021

@zuzikbdz no mala som aspon trosku nadeje ze by snad mohol riesit pcos ze .. nieco proste sa bude diat :/

tina191220
28. máj 2021

@pellka a bola si teda dnes uňho ?

pellka
autor
28. máj 2021

@tina191220 Az pondelok… dnes som nestihala .. blbe je to ze s nim clovek najprv nemoze pokecat proste neviem teraz som neista tym ci ma vobec bude nejako riesit alebo nie… moje pcos

tina191220
28. máj 2021

@pellka vyskúšaš a uvidíš

zuzikbdz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bubli1989
17. sep 2021

@pellka za mna pajtas nic moc. Prestupila som od zambovej z Mi. Mam pco, nepriechodny jeden vajickovod, a okrem stsleho hykania na moj testosterón a ze mam schudnúť mi nepomohol nijako. Poslal do centra a stale tlaci do umeleho. Ziadne podrobne vysetrenia. Ziadala som imunologiu nic, k endokrinologovi som sa dostala az po roku pytania sa, a centrum odporica spln a myslavu. Ak si nahodou vyberies ine zariadenie, zmeni pristup. Za mna urcite nie. Nebola som tam 2 roky, no nechce sa mi velmi. Na preventivnu prehliadku ok, ale pomoc neviem neviem.

tina191220
18. sep 2021

@bubli1989 ja som síce po umelom a chodím k nemu bola som v Heliose v KE neodporučil mi to on tam mi robili rôzne vyšetrenia poslali nás s manželom kade tade oni 🙂 podstúpila som IVF ale hneď prvý pokus úspešný 🙂

motylik273
10. feb 2022

Zeny cislo na sestricku ku Dr. Pajtasovi? Dakujem

saska.j
10. feb 2022

@motylik273 paci sa