Pôrodnica Topoľčany

natalia_kofy
20. júl 2024

Ahojte, áno áno, pred chvíľou som písala aj ohľadom pôrodnice v Trenčíne, ktorú som si vo svojej hlave zvolila za prvú voľbu. Čo sa týka najbližšej pôrodnice je to pôrodnica v Topoľčanoch. Budem rada, ak sa podelíte o čerstvú skúsenosť práve v tejto pôrodnici, budem rada. 🙂

lucyjka6
23. júl 2024

@natalia_kofy kamaratka teraz rodila a dopadla zle,museli ju aj dieťa urgentne previezť do NR,čo ju tam dovrzali..ak môžete vyberte si inú pôrodnicu

1dadusaa
26. júl 2024

@natalia_kofy Ja som tam rodila 27.12.23 a bola som nadmieru spokojna. Bala som sa, pred tym som rodila v Partizanskom a chcela som ist znova, no zavreli to. A nakoniec sa mi v Topolcanoch pacilo este viac. Mozno zalezi aj na tom, aku zmenu clovek vychyta, aj ako sa pripravuje na porod a ako je naladeny.

1dadusaa
26. júl 2024

a este by som dodala, ze vsade su taki co su nespokojni a taki, co si nevedia vynachvalit ... fakt aj ti doktori, aj primar, vsetci boli velmi mili a ustretovi, do nicoho netlacili, nechali ma samu sa rozhodnut ... zalezi na tom, do ktoreho tabora patris. Niektore mamicky maju radi ked sa co najviac zasahuje a spravi sa cisarsky co najskor, niektore su radsej, ked sa to necha trochu aj na prirodu ...