MUDr. Patrícia Mihalíková - Topoľčany

levandulova111
19. apr 2023

Baby ahojte, máte s pani doktorkou skúsenosti? Potrebujem súrne zmeniť detskú lekárku a neviem ku ktorej ísť.. tu na mk som našla nejaké diskusie ale sú už dosť staré a ja by som potrebovala niečo aktuálne - "čerstvé"...
Alebo viete odporučiť nejakú? Lebo podľa recenzií je každá aj taká aj taká a ja už som zúfalá 🙈

janka2927
19. apr 2023

Skôr by ti poradili v skupine Topoľčany.My chodíme k Matusovej,ja som spokojná.Chvalia dosť aj Chmelarovu,Gerhatovu.Doktorku Mihalikovu som raz vystihla na pohotovosti,bola úplne v pohode a odborné vyšetrila.

levandulova111
autor
19. apr 2023

@janka2927 Chmelárovej chodíme a práveže ja spokojná nie som, nastúpila po pani MUDr. Jurkovičovej a to je 100 a jedno 🙈 viackrát nás zanedbala a teraz máme s ňou ďalšie problémy, lebo "ona zabudla"... A pritom to je dosť vážna vec... A už dva týždne sa neviem dostať k veci, ktorú sme mali mať 4.4., lebo doktorka stále nejaké výhovorky má...
A tú skupinu nájdem kde? Lebo ja sem síce chodím dlho a bolo obdobie, kedy som sem chodila často, ale zas to tu tak dobre nepoznám, skôr som využívala iba správy a diskusie a inzeráty, ale nejak som to tu neskúmala...

janka2927
19. apr 2023

Tu už si v skupine Topoľčany,automaticky tá to tam hodilo,keď si začala bydlisko
Pozri moje skupiny a fóra

qtinka16
25. apr 2023

@levandulova111 ak stále potrebuješ info o dr Mihalikovej, vkľude mi napíš ss

to.beruska
26. apr 2023

@levandulova111 my chodíme Mihalikovej.ja nedám na ňu dopustiť.niekto povie že nákladova možno zaskočí ked človek vojde ale hneď po pár slovách sa to zmení.nikdy nič nepodceni.pravidelne vyter,všetko vysvetlí.a to moje deti nepatria medzi najzdravšie..vždy poradila,pomohla .

qtinka16
27. apr 2023

@to.beruska súhlasím. Náladová je akurát vtedy, keď jej tam mamičky nosia detičky so soplikmi. A to sa jej vôbec nečudujem, to chytajú nervy aj mňa,pretože na nasivin nepotrebuje predpis nikto.

levandulova111
autor
27. apr 2023

@to.beruska ja som z tých, ktoré najskôr skúšajú čaje, med, voľnopredajné lieky ako nasivin, sanorin, dotrithricin (alebo ako sa to píše), müllerove pastilky, stop kašeľ, a také no, proste klasika kvapky, spreje, sirupy, keď treba tak Paralen.... A až keď to po pár dňoch neprejde alebo sa to zhorší, až vtedy idem k doktorke...
Naposledy som s najmladšou dcérou ležala v nemocnici, mala aj inhalator, tak som ho kúpila aj domov + vincentku do neho... Čiže mne stačí, keď budem mať možnosť ísť k doktorke, ktorá v prípade potreby nič nezanedbá a bude brať ohľad na to, že som laik, že nemám zdravotnícku školu...
Táto naša terajšia doktorka by najradšej bola, keby prídem a rovno jej poviem diagnózu... 🙈

to.beruska
27. apr 2023

@qtinka16 presne tak.soplik a kašľik dva dni a keď sa opýta mamičky čo dala a povie nič🙈 automaticky niečo na kašeľ,kvapky do nosa,morská soľ keď vidím naozaj že prejde viacej dní a je horšie vtedy už ideme

lenkaver2018
28. apr 2023

Ja som chodila Chmelarovej a odišla som od. Je s dvomi deťmi za mňa otras .
Prešla som do Solčan k pani Dr Čerešnikovej za mňa jednicka , fakt ochotná , Mila , poradí , vysvetlí , veľmi dobrá doktorka . Odporúčam .

to.beruska
28. apr 2023

@lenkaver2018 môžem sa spýtať keď sú deti choré a prídete tam robí zakaždým aj výter?lebo keď som zastupovala aj Mihalikovu a sme tam boli tak výter nám nikdy neurobila.A pár krát som počula že ona robí málokedy vyteri.nic zlom sa len pýtam ,😁

lenkaver2018
28. apr 2023

@to.beruska ako Dr Čerešnikova???? No moja dcéra bola chora soplava ,automaticky hneď robila výter,a robila ho aj mladšej …

lenkaver2018
28. apr 2023

@to.beruska Chmelarova výter nerobila NIKDY !!!

levandulova111
autor
5. máj 2023

Rozmýšľala som nad dr Čerešníkovou, len dostať sa tam by bol dosť problém, aj keď by to nebolo často, no s chorým dieťaťom autobusom sa mi terigať veru nechce 🙈 zatiaľ ešte počkám a uvidím, možno keď jej ešte pár pacientov odíde (Chmelárovej) tak sa zlepší 😁 ako to už býva

lenkaver2018
7. máj 2023

@levandulova111 jaj tak , ja mám auto takže s cestovaním problém nemám hocikedy , tiež nebyvam priamo v Solcanoch kde ma ambulanciu . Tak snáď nájdete správnu Dr ❤️

ivika99
25. jún 2023

@levandulova111 ja chodím k nej s prvým synom a nemozem povedať nič zle . Vždy mi poradila aj o pól noci keď bol víkend - napísala som na Msg a vždy odpísala do pár hodín a nikdy nebola volaka nepríjemná a nikdy nepodcenila nič vždy zobrala výter aj pri kašli /sopli

levandulova111
autor
28. jún 2023

@ivika99 myslíš Chmelarovú? Či tú Čerešníkovú, či Mihalíkovú? 😁 Teraz som sa stratila

jantato
29. jún 2023

za mňa dr.Mihalikova super, ano prvy dojem môže byť všeliaky, začne akčne sem tam ale vždy odborne vyšetri,nepodceni nič... ja som veľmi spoko.

levandulova111
autor
29. jún 2023

@jantato ja zatiaľ zostávam pri tej Chmelarovej, aj keď som najskôr nebola bohvie ako spokojná, ale zrazu otočila, dokonca robila dcére crp, čo som pri starej dr a mojich prvých dvoch deťoch ani nevedela, čo to je...
Momentálne Chmelarova fičí ako švajčiarske hodinky 👀 či sa jej niečo dostalo do uší neviem, ale aj vyšetrenia u nej mi už prídu oveľa odbornejšie, než pred tým, naozaj pozrie úplne všetko, aj čo nemusí...

ivika99
29. jún 2023

@ivika99 mihalikovu som myslela