MUDr. Mlyneková - psychiatrička

sagittka
27. jún 2022

Ahojte, nemáte niekto skúsenosť s Mudr. Mlynekovou? Súkromná psychiatrička. Ďakujem pekne.

1andrea111
27. jún 2022

@sagittka lekár.sk sú recenzie. Podľa cenníka sa dosť platí plus lieky a ak tam bude treba chodiť pravidelne

anniezuzana
29. jan 2023

Ahoj, poznám 2 žienky,ktoré tam chodili, a veľmi im poškodila. Neodporucam

sagittka
autor
1. feb 2023

@anniezuzana ako im poškodila? Ja píšem za seba že mne veľmi pomohla. Zmenila mi lieky, vypočula ma 4h čo sa vám nestane u bežného lekára. Jednému človeku môže sadnúť, inému nie. Ale mne pomohla

anniezuzana
1. feb 2023

@sagittka museli ísť na liečenie a 10 týždňov ich odvykali od liekov, ktoré im nasadila dlhodobo, a nemohli sa tak dlho užívať, v nemocnici krútili hlavou. A za 4 hodiny ste zaplatili 600 eur? Lebo takú cenu ma 150 eur za hodinu. Jasné,že vypočuje človeka za600 eur

sagittka
autor
1. feb 2023

@anniezuzana 600€ ? To v žiadnom prípade. Ja som platila 150€ za 4h. Ja mám na ňu iný názor a iné skúsenosti, za mňa ju určite odporúčam

gabinka127
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinazajky
16. dec 2023

Odpoveď pre anniezuzanu - prepáčte, ale šírite nepravdy. Pani Mlyneková má sadzbu 50 eur na hod. a dopredu o nej upozorní. Takže za 3 hodiny , ktoré som u nej strávila, som zaplatila 150 eur a bola to jedna z najlepších investícií môjho života. Veľmi mi pomohla, po troch mesiacoch trápenia u inej lekárky som začala vďaka pani doktorke Mlynekovej normálne žiť.

mimipanagi
11. mar 2024

Ahojte viete mi poradiť či ešte ordinuje . A kde ? Dakujem

mimipanagi
11. mar 2024

@janinazajky prosím vás viete mi povedať kde teraz ordinuje ?

kate1114
17. apr 2024

V Bošanoch +421905960957

janinazajky
17. apr 2024

Nech Vás neprekvapí, keď sa Vám ozve v telefóne mužský hlas, je to manžel pani doktorky, ktorý jej robí asistenta a objednáva na termín🙂 Je lepšie volať poobede, asi tak do 17 tej. Ak práve nemôže zobrať telefón, mne sa vždy dodatočne ozvali.