Logopédia Topoľčany

Ahojte hladam dobru logopedicku v Topolcanoch. Viete mi nejaku odporucit? Dakujem

simikak
9. júl 2020

@sokolovskaveronika95 my chodime siklienkovej a sme spokojny veľmi 👍

martina_to
9. júl 2020

Malá chodila k p. Géciovej do Súkromného centra špeciálno-pedagogického poradenstva. Je to v MŠ J. Kráľa, pavilón D na poschodí .... my sme boli spokojní, hlavne treba byť trpezliví a s dieťaťom doma cvičiť 😉

nostres
9. júl 2020

@sokolovskaveronika95 zalezi kvoli comu ju potrebujete, ak ide o male nerozpravajuce dieta Siklienkovu neodporucam, nieje klinicka logopedka... Ak ide iba o zlu vyslovnost tak je jedno ku ktorej.. My chodime ku Košťálovej (klinicka), na J. Kráľa sme v poradovniku vyse roka a uz sa tam ani nedostaneme...

lucy125
9. júl 2020

@sokolovskaveronika95 odporucam aj ja Košťalovu,velmi zlata a skúsena logopedicka,neodporúcam Siklienkovú.

eliska2211
10. júl 2020

Ahojte idem si po radu maly je uz 4mesiace po operacii nosnych mandli do vtedy rozpravala super a teraz mame znova s R a ako by mu vsetko utekalo nosom. Ci navstivit logopetku alebo nie dajte dake typy na dobru dr. Maly bude mat tento mesiac 4roky. Vsetky slabiky vie len r a ked riprava kolko razy nosom.

moonaa
8. sep 2020

@nostres môžem poprosiť o kontakt na p.Košťálovú,na googli mi to nenašlo.A ste spokojní? Ďakujem

05ada
23. mar 2021
Používateľ 05ada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 05ada.

Mamicky mozem poprosit kontakt na p. Logopedicku KOSTALOVU. Dakujem.💝

nostres
23. mar 2021

@05ada
Ale nieje klinicka, ze vraj, som sa dozvedela...

nostres
23. mar 2021

@moonaa asi neskoro 🤦🙂 az teraz som si vsimla...

05ada
23. mar 2021
Používateľ 05ada je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 05ada.

Dakujem, ja potrebujem na sikavky a r. 💗💞 dakujem za pomoc urcite jej zavolam.

lenkavancova
7. feb 2022

Dobrý deň,obnovim doskusiu 🙂 ta Helenka Kostalova je klinická? Potrebujem klinickú a ta súkromná pedagogická majú tam veľa detí? Budem dlho čakať v poradovníku?

nostres
7. feb 2022

@lenkavancova ja mám info že Košťálova nieje klinická, ja chodím s malým každé dva týždne do Piešťan Turzakovej.

paulem
16. feb 2022

@lenkavancova ja idem zo synom Siklienkovej do PD. Mala som na výber buď do Pd alebo Nr. V Topoľčanoch klinický logoped ze vraj neni.

simikak
16. feb 2022

@paulem mne sa vidí že iba hackova ak ešte robí je klinická

lenkavancova
18. feb 2022

Takze som sa dovolala kostalovej a berie aj take male detičky 3rocne aj menej ale 20€na hodinu

paulem
18. feb 2022

@lenkavancova a je klinicka logopedicka?

nostres
18. feb 2022

@paulem siklienkova stojí za dve slová . Ja odporúčam Turzakovú v PN, je super, presne vie, čo má robiť a poradiť. My u nej napredujeme veľmi.

kachna13
18. feb 2022

Skúste Irenku Palušovú, neskutočná žena. Deti mi "rozprávala" rýchlo, vôbec sme k nej nemuseli chodiť dlho. Aj predškolskú diagnostiku urobila deťom. Je v Biznis centre na Stumerke, nebola drahá ( cca 5 rokov dozadu sa 5 € platilo). 0904 908 339 fakt odporúčam 👍

lenkavancova
18. feb 2022

@paulem nieje ale ma aj malicke deti ze aj s nimi pracuje a Palusovej som volala len ma strasne plno musite sa dat do poradovníka a ta neberie take male deti

paulem
19. feb 2022

@lenkavancova lebo ja idem zo synom psychologicke kvôli tomu že nechce rozprávať a tam potrebujem diagnostiku reči od klinickej logopedicky. Už sme objednali Siklienkovej kvôli tomu že je klinicka.Potom by som chcela zo synom chodiť Kostalovej

lenkavancova
20. feb 2022

@paulem no moja nespaja vety a stale dookola rozprava len to čo vie,aj ja som potrebovala klinickú aleze aj táto robí s malinkymi deťmi,čo som mala zapisane tak jedna vypaty mobil,druha plna a len táto malá volne tak uvidime aka bude, dúfam ze pomoze jej

paulem
21. feb 2022

@lenkavancova u nás to isté. Nespája slová do viet. Tak sme sa to.rozhodli takto riešiť

charliebravo
14. júl 2022

Siklienkova katastrofa. Úplne na nič .