Hľadám kamarátku na kočíkovanie v okolí Topoľčian

ludmikla
19. okt 2022

Ahojte Mamičky, hľadám kamošku na kočíkovanie v okolí TO. Dcérka má skoro 1,5 roka a pýta sa nám spoločnosť. Nájde sa tu niekto milý a s chuťou na prechádzky aj v prírode s parťákom - parťáčkou pre moju krpatú? 🙂

camelco
19. okt 2022

@ludmikla ahoj, ja mam 2r tak ak budes mat chut napis, mozno nieco vymyslime 🙂

ludmikla
autor
20. okt 2022

@camelco ahoj, to budem veľmi rada 🙂 čo tak zajtra?

camelco
20. okt 2022

@ludmikla skor buduci tyzden, mala ma sopel tak pre istotu radsej pockam 😉

ludmikla
autor
21. okt 2022

@camelco ok, tak skoré uzdravnie! A chválim, že takto dávaš pozor a vážim si to aj z mojej strany, lebo sme mali 1,5 mesiaca dozadu mononukleózu so zlými výsledkami imunity a nemôžeme si dovoliť ostať choré doma… :( ja to tu moc nepoznám, tak neviem, či sa dá napísať správa neverejne, kde by sme si aj čísla vymenili potom. Ak hej, tak napíš tak 🙂 pekný deň

nicky655
21. okt 2022

@ludmikla ahojte,my nie sme priamo z Topolcian,ale radi by sme sa občas pridali.mam 1,5 ročného syna.

ludmikla
autor
21. okt 2022

@nicky655 super, to sa teším, tak napíš to správy ak sa dá tak napísať 🙂 Tvoje číslo a dohodneme sa

gabuska11
22. okt 2022

@ludmikla dievčatá, ak hladáte spoločnosť pre detičky, skúste kuk na fb Materské centrum sloník, jedna mamina tam teraz robí aktivity pre detičky 2x do týždňa, alebo keď bude vonku zle počasie, tam sa môžte príst s detičkami zahrať hocikedy.Ja som tak našla kedysi veeela kamošiek vďaka sloníkovi. Je to v centro JUH, vchod do sloníka je cez Impulz fitness. Plati sa vstupne len za dieta na recepcii fitka.

ludmikla
autor
23. okt 2022

@gabuska11 ahoj, ďakujem za tip. Za mňa toto nie je to, čo hľadám aktuálne v tejto koronavírusovej dobe :( chceme prírodu a čerstvý vzduch hlavne. Ale nikdy nehovor nikdy 🙂